Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya akkor szarik amikor ki...

Kutya akkor szarik amikor ki van engedve?

Figyelt kérdés
Két kutyánk van, van egy külön elkerített placcuk. Amikor kiengedem őket futkározni játszani, akkor az egyik kb. 5 perc után mindig ledob néhány bombát, meg se áll, szóval szét is szórja az aknákat. Egy ideig nem csinálta, de megint elkezdte. Valami tanács, tipp? Fordult már elő mással is? Ugyanakkor kajálnak és ugyanazt, illetve minden nap ki vannak engedve egy időre, szóval ezekre nem gyanakszom.

2021. okt. 14. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Hát..az miért baj,bent kellene elvégeznie? Vagy nem értem mi a probléma.Minden kutya akkor ürít amikor kimegy és kell neki :D
2021. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
A kutya maga alá nem piszkít, ezért várja meg, hogy kiengedd.
2021. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%

Talan ha setalni is hajlando lennel elvinni oket, akkor nem a kertedet szarnak ossze. Bar nem ertem a problemat, valahova csak el kell vegeznie a dolgat, nem?

Ha tul soknak iteled mag a kaki mennyiseget, akkor pedig a kajajukban kell keresni a hibat. Mit esznek?

2021. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Mivel megvan a rendszer, hogy van saját helyük, és minden nap ki is vannak engedve, nyilván nem a saját helyén végzi a dolgát. De mindegy hol végzi, ha bent a helyén, akkor is illene összeszedni, pont mint az utcán vagy a kert többi részén
2021. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, az a probléma, hogy menet közben végzi a dolgát, elpotyogtatja és nem egy kupacba sikerül neki. Izgatottság. Többet kéne kiengedned, mert annyira menne mozogni, játszani, hogy még kaki időre sem áll meg.
2021. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A placc alatt azt értem, hogy egy tágasabb helyük van zöld területtel és azon belül is egy helyre piszkítanak. A másik kutya meg sose csinálja, csak az egyik és az se úgy, mint a kutyák szokták általában és nem állandóan, most is 2 hét után kezdte el megint. Ezért nem gondolom hogy szokás kérdése, meg az se reveláns hogy "maga alá nem piszkít"
2021. okt. 14. 20:38
 7/17 A kérdező kommentje:
20:35-nek a válaszát nem láttam, de valószínű az lesz a gond. Csak hát többször nem tudom kiengedni, mivel más elfoglaltságaim is vannak napközben.
2021. okt. 14. 20:40
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

Akkor miért nem hagyod őket kint és engeded be amikor ráérsz? Vagy kutya ajtó.

Az a kutya nagyon aktív lehet,és ha más nem szerelj be kutya ajtót.:D

2021. okt. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Sétálni viszed őket, vagy csak az udvar van nekik?
2021. okt. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kutya ajtót? Kinti kutyák, gondoltam a zöld terület beszédes kifejezés lesz :D Azért nem hagyom kint őket a nagy udvarban, mert egy idő után elkezdenek ásni, ne adj isten a virágok között, aztán anyám felgyújtja a házat. Meg néha megkergetik a macskáinkat is, de ez elég ritka.

Sétálni nagy ritkán visszük őket, többet kellene, de hát mint mondtam, más dolgunk is akad bőven.

2021. okt. 16. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!