Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az utcankban van egy kutya...

Aranyhalas kérdése:

Az utcankban van egy kutya aki szabadon van engedve es kb mindenkit megkerget. (ezt ugy ertem h rohan utanunk es ugat meg vicsorit) Mit tehetunk ellene ha elkezd utanunk rohanni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 4. 23:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szólni a gazdájának
2017. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
szembe futsz vele és jó hangosan ráordítasz. Ha ez nem hat rá akkor menekülj. mekkora kutya? ha kicsi akkor ennyi elég lesz ha nagy akkor nem tudom hogy érdemes-e próbálkozni vele. Ha látnám megmondanám mi használhat de így látatlanban nem tudom hogyan viselkedik, hogyan reagálna.
2017. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

- szólsz a gazdának

- szólsz a gyepmesternek

- hordasz magadnál gázspray-t

2017. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy jól reagálna arra ha szembe mész vele :/ esetleg megijed és elszalad de ettől agresszívebb is lehet.


[link]

2017. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Valami keverek kutya lehet. Eleg nagy testu kb a csipomig er (185cm vagyok) Altalaban akkor szokott jonni amikor hattaal vagyok.
2017. jan. 4. 23:48
 6/26 A kérdező kommentje:
Gazdajanak mar szoltunk. Nem igazan erdekli...
2017. jan. 4. 23:49
 7/26 A kérdező kommentje:
Tomegtol se fel. Oten probaltunk elmenni az utcaban,rohant utanunk.
2017. jan. 4. 23:51
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Majd fogja érdekelni, ha a gyepmester elviszi a kutyát. Vagy nem, de ti akkor is megszabadultok tőle.

Vagy lehet még a jegyzőnek írni, az ilyeneket ő köteles intézni.

2017. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
55%

Próbáld ki, hogy lehajolsz, mintha felvennél valamit a földről és úgy teszel, mintha hozzá dobnád. Közben kiabáld, hogy mész haza!.

Sok kutyánál beválik.

2017. jan. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Az utobbit ma probaltuk csak nem kiabaltuk h megyunk haza
2017. jan. 5. 00:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!