Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szülés előtt áll a kutyám de...

Szülés előtt áll a kutyám de nem megy el mellőlem?

Figyelt kérdés
A kutyám nagyon liheg már és fájdalmai vannak. Szülni kell neki, csinált is helyet magának de nem megy oda, ahelyett melettem van és kéri hogy símogassam. Félek,valami baja lesz... miért nem megy a helyére?

2021. okt. 15. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha nagyon félsz doki.
2021. okt. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Menj oda vele te. Szegény meg van rémülve és te jelented neki a biztonságot. Remélem fel vagy arra is készülve (anyagilag is), hogy ki kell hívnod az állatorvost.

Sajnos nem tűnsz tenyésztőnek a leírtak alapján, a tudásod 0... Nem tudom, minek szaporítasz, de ezt büntetni kéne.

2021. okt. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
1-es vok, kettes tanácsa is jó, ezt kihagytam. xd
2021. okt. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Mert azt akarja legyél vele.Menjetek a fekhelyéhez vagy ami ki van alakítva az elléshez ülj le mellé és simogasd végig. Ennyi. Az enyém még a wc-re is követett szülés közben ha ki kellett szaladnom. Utána visszafeküdt én meg mellette de végig igényelte a jelenlétet. Ez nem jelenti azt,hogy nem tudja megszülni csak veled akar lenni közben.
2021. okt. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Menj oda vele simogasd, veled érzi magát biztonságban. Bár a leírtak alapján biztos hogy nem tenyésztő vagy, nem értem miért kell szaporítani. Ha bármi baj van hívd az állatorvost
2021. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Szerencsétlen állat,ha egy kicsit is felelősségteljesebb vagy és nem engeded,hogy felcsinálja valamelyik kan most nem kellene melletted félnie.Ha ivartalanítani nem vagy képes legalább megvédeni tudnád..

Gondolom fájdalmai vannak,mert alighanem igen,hamarosan fialni fog.

Mindenkinek teljesen alap dolog,hogy majd születnek kiskutyák,de bele se gondoltok,hogy egy anya állatnak az mekkora fájdalmakkal és fáradalmakkal fog járni.Főleg ha sok kölyke van,vagy valami jóval nagyobb akaszkodott rá..

2021. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjél oda te mellé a helyére, és maradj mellette, ha igényli. Ellés után hívd ki a dokit, vizsgálja meg.
2021. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Félsz, hogy valami baja lesz, de azért hagytad, hogy felcsinálják...feltételezem 0 tapasztalattal nem tenyésztő vagy.


Hívd ki a dokit!

2021. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Nulla ész, tudás és felelősség nélkül szaporítasz, és még annyira sem becsülöd, szereted a kutyádat, hogy orvost hívj el hozzá?


Inkább keress szerencsétlennek egy normális gazdát, aki nem rajta akar nyerészkedni munka helyett...

2021. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!