Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megéri biztosítást kötni...

Megéri biztosítást kötni kutyusra?

Figyelt kérdés
2021. okt. 17. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én anno utánanéztem ennek az egésznek. Pontos számokra nem emlékszem, de a meglévő lakásbiztosítás mellé lehet kötni a kutya X éves koráig.


Ha baj van, akkor az állatorvosi költségek bizonyos %-át állja csak. Szóval én utánaszámolgattam és jóval többet fizettem volna be a kutyára, mint kellene, ennek ellenére alig állnak valamit, ha baja van.


Ezért döntöttem úgy, hogy ha havi 10.000 forintot félreteszek, akkor sokkal jobban megéri mint ha kötnék egy biztosítást. És nem kell kuncsorognom hogy fizessenek, mert eddig nem találkoztam olyan biztosítóval, amelyik ne próbált volna meg kibújni a fizetés alól.

2021. okt. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lakásbizosításom mellé van kisállat biztosításom biztosításom, ami évente 4 alkalommal 50.000 Ft-ig téríti az állatorvosi költségeket, azaz éves szinten 200.000 ft.-ig. A nem betegségből adódó költséget, pl. ivartalanítás, oltások nem tartoznak bele, de baj esetén fizetik a vizsgálatok és a gyógyszerezés költségeit is. A díja negyedévente 1100 Ft, tehát már egyetlen kezelés is visszahozza a befizetett biztosítást. 7 éves a kutyám, eddig nem volt rá szükség, de sohasem lehet tudni.
2021. okt. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, hol van a lakásbiztid ?
2021. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Generali
2021. okt. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!