Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti kötnétek biztosítást a...

Mr.The Colonel kérdése:

Ti kötnétek biztosítást a kutyátokra?

Figyelt kérdés
Ami pl. akkor fizet, ha baleset éri a kutyát vagy beteg lesz.

2020. ápr. 12. 15:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Igen, gondolkoztam már rajta.
2020. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Van megtakarításom, így nem. De ha nem lenne, biztosan kötnék.
2020. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van. A lakásbiztosítás mellett.

7 éves lesz a kutyám év végén. Eddig kétszer vettem igénybe a biztosítását. Egyszer kezelésért 12 ezret kaptam vissza. Egyszer pedig fül problémáknál 50 ezret.

Sajnos, az én biztosításom maximuma 50 ezer forint. A kezelés többe került, de legalább az 50-et visszakaptam.

Ha ezek után sosem kellene igényelnem kifizetést, akkor sem bánom a befizetett összeget. Ahogy a lakásbiztosítást sem mérlegelem, hogy évtizedek óta fizetem, és nem kellett még igénybe vennem. A biztosítás azt jelenti, ha beüt a krach, valami kártalanításra számíthat az ember.

2020. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Régen úgy gondoltam nem, meg hogy túlzás. Aztán most van egy nagyon beteges kutyám. Az elmúlt 4 évben több mint fél millába kerültek a kezelései. Szóval most már nem tartom hülyeségnek a biztosítást.
2020. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%
Vagy inkább félreteszed azt a pénzt, amit a biztosítónak fizetnél, és akkor baj esetén sokkal több pénz állna rendelkezésre, mint amennyit a biztosító fizet..
2020. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
#3: Nem kötekedni akarok, de megkérdezném: ...és mennyit fizettél be? Enélkül nehéz megítélni, hogy tényleg volt-e értelme a biztosításnak.
2020. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Okos dolog a biztositas, csak oda kell figyelni az aprobetus reszre is.


De arra mindenkeppen jo, hogy ne kelljen foglalkoznod a kartalanitassal, ha a kutyad valami galibat okoz.

2020. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Én kötnék, de már nem kötnek, mert 14 éves.

Már 4 éve sem kötöttek volna rá.

Az elmúlt 2 évben volt 2 nagy műtétje, durván a kettő 600ezer Ft-ba fájt, szóval kötnék.

2020. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Nekem macskám van, de van benne chip és van életbiztosítása is. Nem olcsó, de ha orvos vagy műtét kell, akkor a biztosító fizet. Ha lenne kutyám akkor neki is kötnék.
2020. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
6%

Olyan fura a legtobben azert kotnenek, hogy sajat magatokon segitsetek, ha egeszsegugyi gond adodna ... en azert orulnek ha minden kutyasnak lenne biztosiyasa, mert akkor vegre valaki kifizetne az autom korbe fenyezeset, amit azok az idetlen tuzelo szukak okoznak, akik mind szerelmesek a kanomba. Komolyan mondom, a kutyasok szoktak bocsanatot kerni, hogy nem tudnak mit tenni, de amikor elmennek a kocsim mellett es a lanykutyak megerzik a kutyam szagat, akkor osszeugraljak az automat. Meg a motorhaztetom is csupa karmolasnyom.

Ha lenne biztositasuk, akkor nem zavarna annyira ... most kenyszeredetten mosolygok es csak azt mondom, aaa nem baj.

2020. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!