Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz belőle baj? A kutyám...

Lesz belőle baj? A kutyám bekapott egy darazsat és ki is köpte mert . (lent)

Figyelt kérdés
megcsípte a nyelvét és most néhe remeg mintha fázna.Szájába benyúltam és nincs bedagadva neki sehol.Adtam neki enni és megtudja enni sőt még játszik is vele.Félek:SLesz valami baja vagy orvoshoz kell vinni?Amúgy más baja nincs ugyanolyan mint eddig.köszönöm a normális válaszokat
2010. szept. 2. 19:01
 1/9 A kérdező kommentje:
már nem remeg szerencsére.csak akkor remegett mielött kiirtam volna a kérdést de várom a válaszokat
2010. szept. 2. 19:03
 2/9 Akiteki ***** válasza:
Ha nem dagadt be semmije, akkor meg sem csípte. Ha megcsípi valahol, az általában csúnyán feldagad, de mire elszaladsz vele az orvoshoz, már el is múlik.
2010. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi:)csak megijedtem mert amikor kiköpte remegett a nyelvét kidugta aztán be(mintha dörzsölte volna a fogához) aztán vmiért csukódott le a szeme is:Sde most már nincs semmi baja.köszi még1x
2010. szept. 2. 19:16
 4/9 Akiteki ***** válasza:
Lehet, hogy megkóstolta és rossz íze volt:))
2010. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Azért csak figyeld és nézd, hogy nincs-e láza.

Lehet allergiás tünet akkor is, ha nincs látható jele.

2010. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát lehet csak megkóstolta:)nincs már semmi baja de azért még nézegetem a nyelvét és a hasát h nem meleg-e neki:)köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 2. 21:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha étvágya van és játszik is akkor valószínűleg semmi baja sincs.


Amúgy csak akkor van gond, ha a torkát csípi meg belülről, és feldagad, mert akkor megfulladhat. Amúgy minden kutya ezt csinálja a méhekkel és a darazsakkal! :) Nálunk is tele volt az udvar kutyanyálban fetrengő méhecskékkel. :D

2010. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Akiteki ***** válasza:
Nyálas méhet még nem láttam, de 3x csípte meg valamelyik kutyámat. Mindig csak a kölyköket, azok játszottak velük. Elsőnek pillanatok alatt úgy feldagadt a feje, hogy nem is látott. Mire beértem az orvoshoz, szépen lelohadt. Legközelebb már beléjük nyomtam egy kálcium tablettát.
2010. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nincs semmi baja,rosszalkodik mint eddig:) csak megijedtem.köszi a válaszokat:)
2010. szept. 3. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!