Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! A kutyám pofija bedagadt,...

SOS! A kutyám pofija bedagadt, szerintem bekapott egy darazsat, az megcsípte mi a teendő?

Figyelt kérdés
Azonnal hívjak orvost? Csak akkor nyüszüg, ha megnyomom.
2010. jún. 10. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
hívj, bedagadhat a légcsöve is.
2010. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívj dokit, vagy vidd el hozzá.Amelyik gyorsabb.Majd ad neki szurit.
2010. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sűrgösen hívd fel az állat orvosodat!
2010. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kalciumot neki, azonnal!!!
2010. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most beszéltem az orvossal. Adtam neki kalcium pezsgőtablettát. Azt mondta még, hogy figyeljem, és ha levert lesz, v bármit látok rajta ami fura, hívjam és jön, mert lehet allergiás reakciója, ha allergiás rá, addig mást ne csináljak vele. Csak legyen a közelembe, mert az 2-3 óra után jelentkezik, addig nem.

Köszönöm a válaszokat.

2010. jún. 10. 20:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen pofa dagadás nálunk is előfordult a goldenemmel... Nagy mennyiségű kalcium tabletta szuperül levitte egy nap alatt... Mielőbbi gyógyulást nektek!
2010. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még az éjjel jobb lett, reggelre pedig teéjesen el is múlt. Bár, úgy látom nem tanult, még mindig kergeti a legyeket, méheket. :)

2010. jún. 11. 13:11
 8/8 Akiteki ***** válasza:

Előfordul. Ha csak bedagadt a pofija, semmi gond nem lesz.

Én jártam már úgy, hogy mire odaértünk az orvoshoz, már le is lohadt. Nem fog többé darazsat enni, megtanulta egy életre. 4-5 kutyám is megkóstolta, de mindenki csak egyszer.

2010. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!