Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfelelőek ezek a felszerelés...

Megfelelőek ezek a felszerelések? Játékok? Tápok? Egyéb dolgok? Kozmetika?

Figyelt kérdés

Tervezünk venni egy Német Dog kiskutyát a párommal.

Most magába a gondozásába nem szeretnék belemenni, nem erre irányul a kérdés, de nyilván tudjuk, hogy mit hogyan kell.


A kérdés, hogy kihagytam-e valamit vagy esetleg méretileg nem megfelelőek.?


Felszerelések:

- 60×40-es tálalátét, etetőállvány, 50cm, 2 db 2.8 literes tállal, fekhely 120×80×12 cm, szájkosár XL 37/39-es, kutyapiszokzacskó-tartó, biztonsági övcsat/rövidpóráz autóba 45-70cm, nyakörv 40-65 cm, póráz 1m/25mm, Y hám 80-100 cm, címtartó, Furminator Short Hair Medium, Furminator Dual Brush kefe


Játékok közül ilyeneket szereznénk be:

- játszókötél labdával 50 cm, plüss maci 27 cm, gumicsirke 47cm, frizbi 24 cm, gumidisznó 23 cm, teniszlabda plüss 28 cm, tüskés labda 16 cm, labdakatapult 40 cm, sípolós plüss 35 cm, kötélrágóka 49 cm, gumi kolbász lánc 75 cm, tappancsos súlyzó 25 cm


Egyéb dolgok:

- kutyapiszok-zacskó, Frontline Combo csepp XL 40-60kg, Drontal Plus 35kg feletti féreghajtó


Táp/konzerv/kiegészítő:

- Brit Premium ExtraLarge száraztáp, Brit Premium konzerv, Brit Care lazacolaj


Kozmetika:

- 3 havonta, eü-nyírás, fürdetés, karomvágás, fültisztítás, stb.


Az oltást, chippet, ivartalanítást nem vettem ide, de nyilván azok alap dolgok.


Ezek megfelelőek lesznek, a méretek is?



Ui.: lesz egy ilyesmi kérdés cicásba/kígyósba is.

Mert tervezzük mind3at...a távolabbi jövőbe és kíváncsiságból mar tervezzük a dolgokat.


2021. okt. 24. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Német dogot nem kell nyírni!


Illetve én ekkora kutyára hámot nem raknék.


Max ha már felnőtt és tökéletesen viselkedik,majd kirándulásra. De alapjában véve nekem a halálom nagytestűre hám, jó részt vissza sem tudják fogni ezek a gazdik,mivel hámban jobban elhúz a kutya.


Egyébként minden más teljesen rendben van. Aztán út közben ugy is kiderül mire van még szükség.


Nálam is így volt bevásároltam mindent,aztán majd kialalkul mi kell még vagy miből kell mást nézni.



Furmi nem lesz jó dogra.

Inkább Zooro/ninja

2021. okt. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Eü-nyírás sem kell neki? Pl.: a tappancsok közül a szőrt kivágni?


A Furminator miért nem jó?

A Zooro kefét még megnézem akkor.

2021. okt. 24. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mind a kiskutya érkezésekor kívánod megvenni?

A plüssökkel nem biztos, hogy jól jártok, ha rágcsálós, szétszedő lesz a kölyök.

Frontline Combo csepp XL 40-60kg---ez még kölyöknek nem jó.

eü-nyírás--dogot nemigen nyírnak.

Szájkosár- kölyöknek még nem kell.

Nyakörv több is kell, mire eléri a teljes méretét.

2021. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Rövid szőrüeknek nem szokott szőr lenne a talpában :)


Dognak nagyon sima szőre van, a furmi inkább tömötebb rövidszőrre jó,mint pl sharpei,corgi,német juhász.

2021. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat, akkor a Furminatort ki is húztam a listáról.


3as válaszoló;

Nem, nem kiskorára tervezem ezeket beszerezni, kiskorában nem tervezek ennyit, ott nem veszek neki 2000 Ft-os nyakörvet, mert pár havonta cserélni kell.

Ezek felnőtt korára értetendők.


Ui.: kint van a cicás is.

2021. okt. 24. 15:07
 6/7 Maya Bunnyheart ***** válasza:
A sétához illetve előbb a szoktatáshoz jobb választás a nyakörv. Ha mégis inkább a hámot választod akkor ne Y hanem a H fazonú a jobb.
2021. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. okt. 24. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!