Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert budos kutyaszaguak a...

Miert budos kutyaszaguak a kutyak?

Figyelt kérdés
Iszonyatos. Eddig az osszeset megsimogattam budos kutyaszaguk volt
2021. okt. 26. 09:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
44%
Nem budosebb a kutya mint a legtobb ember! :))) Aki pedig ilyen finnyas, az ne simogasson allatokat. Kepzeld a kutyanak kutya illata van, a lonak lo, a tehen sem birka illatokat ereget, hanem a tehen tehen szagu. Je milyen erdekes!? :)))))
2021. okt. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
41%
Menjel mar ne egy birkozo terembe es szagolj bele a levegobe ... nem is kell a birkozokat simogatnod :D De csak egy munkahelyi oltozo is hozza ugyan ezt a hatast.
2021. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
23%

Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.


Mi lenne, ha nem válaszolnátok érdemben ezeknek a nyomorék trolloknak, csak simán jelentenétek? Egyértelműen tudja, hogy mivel szúrhat oda a kutyásoknak, de ti készséggel mág adjátok alá a lovat, miközben a markába röhög.

2021. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

A kutyának kutya szaga van. Amikor agyon van fürdetve akkor sampon illata van, de ez nem feltétlen jó, mert a kutya bőrét tönkre teheti (nem minden esetben)

Amikor nem frissen van fürdetve, akkor is érezhető a kutyaszag. Nem fürdött kutyáknál még erősebb, beteg kutyáknál már nem kutya szag van, hanem más büdös betegség szag. Az hogy kinek büdös és ki szereti az ízlés kérdése. Sokak szerint a lovak büdösek. Nekik is van szaguk, de én szeretem a lószagot.

2021. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
18%
:) Kutyak azert ilyen illatuak, mert ok nem kezet fognak talalkozaskor, hanem megszagoljak egymas segget! :) ... szagokon keresztul informalodnak a kulvilag dolgairol.
2021. okt. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem minden kutyának egyforma a szaga.
2021. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

8-as, igen, létezik szagvakság, a büdös dohányosok sem érzik büdösnek magukat, de nekem felfordul a gyomrom a közelükben.


Egyébként pedig vannak enyhébb és vannak erősebb szagú kutyák. Nekem van kutyám, és én érzem a különbséget, a szüleimnek nincs kutyájuk, külön élünk, és ők jegyezték meg, hogy az én kutyám nem büdös, 1-2 havonta fürdetem.

2021. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
79%
Az ember jóval büdösebb tud lenni, mint egy kutya, szal ne nyafogjunk. 😄
2021. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
58%

#18 az ember természetes szaga kb két napi fürdés kihagyása után érezhető. Ez kellemetlenebb szag, mint alap esetben, de nem nevezném még büdösnek.

Az, hogy a hajléktalanok büdösek, az a körülményeik hatására van (koszosak ők is és a ruháik is, nem fürödnek, betegek ((van amelyik rühes is)), isznak, stb..), de ez nem emberszag.

Egy kutyának is van szaga. Alapesetben ha nem fürdik de tisztán marad, akkor nem büdös, de inkább szag mint illat. Ha fürdetve van, akkor illata van, de az nem a kutyáé, hanem a samponé. Ahogy az ember ha parfümözik és jó illata lesz, az sem az ember illata, hanem a parfümé.

Egy beteg, rossz körülmények között tartott koszos kutya büdös, de nem azért mert ez a kutya szag, hanem a körülményei szaga.

Azt látom, sokan a körülmények szagát az adott élőlénynek tudják be.

2021. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
32%
Mert nem cicák.
2021. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!