Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutyafajta, amit...

Van olyan kutyafajta, amit kifejezetten csúnyák találtok vagy féltek tőle, esetleg taszít? Ha igen melyik?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 09:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
86%

Amelyiken látszik hogy nem túl egészséges. Fajta mindegy, ugyanolyan taszító a remegő csivi, légcsőszűkülettől hörgő bulldog, meg a szemekiugrik shih tzu, mint a folyamatosan gyulladt szemű lógófejű kutyák (bernáhegyi, masztiff, moszkvai) meg az idegrendszerben nem okés gyogyós kutyák(eszetlenül létező vizsla, szetter, de akár mudi vagy mali).

Ami nem taszít de szomorú a duplamerle kutyák

2021. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Kínai mesztelenkutya engem kifejezetten taszít. A bulldogok is.
2021. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
80%
A bullterrier nem tetszik a patkányszerű fejével, de ha valakinek tetszik, semmi közöm hozzá, én biztosan nem fogok ilyen kutyát tartani.
2021. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Még egy szavazat a benyomott fejű kutyákra. Aranyosak, nem taszítanak, de csúnyák.

A rottweilerektől tartok, mert gyerekkoromban az egyik ismerősünknek az volt. Kennelben tartotta az udvaron, mindig el kellett mennem előtte, és a kutya mindig őrjöngött, rohant neki a rácsnak. Ha szabadon van, alighanem minden vendéget szétszedett volna.

2021. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
72%
Franciabulldog, kínai kopaszkutya, csivava, bernáthegyi, sokféle van. Alapvetően imádom a kutyákat, de ez nem változtat azon, hogy sok fajtának a külsejét nem kedvelem.
2021. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
77%
15-ös vagyok, még egy eszembe jutott: a nagyon nyálas kutyák. Bernáthegyi, masztiffok pl, amelyiknek konkrétan lóg a nyál a szájából. Egyszerűen undorító, pedig nagyon csípem az ilyen nagy buflák kutyákat, de azzal nem tudok megbékélni, hogy csak odajön hozzám szerencsétlen, és úszok a nyálban. Volt régen rotim, őt imádtam, de eléggé határeset már ebből a szempontból.
2021. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
84%
Chihuahua!
2021. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
87%
Padlócirkálók.
2021. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Gábor19... ***** válasza:
40%
Mind🤣 kivéve az írszetter és a goldi.
2021. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
19%

A németjuhászokat. Csúnyának is találom és félek is tőlük :D


Csúnyának találom még a nyomott orrú kutyákat (plusz azok iszonyatosan szuszognak és horkolnak, mizofóniás lévén nekem ez rémálom lenne :D), a francia bulldog sem szép, de azért aranyos kutya.

2021. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!