Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet az,hogy az állatorv...

Hogy lehet az,hogy az állatorvos 20-25 ezret ir fogköeltávolításra és az emailben már 35 000 lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Emailben;

Kedves Gazdi!


35kg kutyusának a depuratio kb.35e forintba fog kerülni, előre nem tudjuk megmondani, hogy a kutyus hogy reagál a bódítószerekre, miből mennyit igényel majd a szervezete, illetve, látnunk kell majd, hogy milyen állapotban van a fogazata-szájürege, szüksége lesz-e gyulladáscsökkentő- vagy fájdalomcsillapítószerekre.

Sok szeretettel várjuk Önöket, időpontot telefonon tudnak kérni!

Szép napot és kellemes hétvégét kívánunk: Pozsonyi …..(… asszisztens)

Üdvözlettel:


Pozsonyi Kisállat Rendelő


2021. okt. 30. 14:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, hogy valószínűleg a webes árlistában nincs benne az altatás díja, csak a fogkőeltávolítás díja, az altatás ezen felül van a kutya testsúlyától függően. Ahova eddig jártunk (váltáson gondolkodom több okból), ott külön felsorolják az árlistában a fogkőeltávolítás díját meg az altatás díját is, így össze kell adni a kettőt. Illetve ahogy írták, a kutya reakciója is fontos, ha nagyon bepánikol, nagyobb dózis kellhet. Pl. az én kutyámmal farkaskarom sérülésnél jártam így, hogy jobban ki kellett ütni, mert egy korábbi rossz tapasztalat miatt ennél az alkalomnál annyira bepánikolt, hogy megvizsgálni sem engedte a mancsait.
2021. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
A kérdésedre mit válaszoltak, mi okozza a különbséget?
2021. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7%
Megoldható olcsón lassabban , denta rask kötelek jutalom ragcsák komoly fogtisztítós tápok , konzerv húsdiéta segít .
2021. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

A kutya súlya is lényeg.Az altatót is aszerint adagolja.Az ivartalanítás is ilyen,kiskutyások könnyen nyögik be,hogy az övék csak 10-20 ezerbe került,mert negyed ampullányi kell az altatóból 10kg-ig...:D

Valamelyik orvos felszámol elő-után vizsgálati/kezelési árat is.

2021. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Undorito,hogy az arlistarol kinezem es rogton 15 ezerrel tobb lesz,ha mar megkerdezem.

Verkepet is ram akartak huzni. Ez mar igy is durva!!!

2021. okt. 30. 14:18
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
3-as, az én kutyám szeret rágcsálni, mégis lett fogköve, szóval nem biztos, hogy teljesen megelőzhető ilyen módon. Én is azt hittem korábban, aztán most kéntelen vagyok én is elvinni egy ilyen beavatkozásra. Azért irigylem kicsit, hogy nekik alapból altatásban végzik a fogászati beavatkozást, nekünk, embereknek meg sokat kell fizetni az altatásos fogászatért.
2021. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
3-as : mindennap eszik nyers csontokat. Huson el meg zoldsegen. Gabonat tapot mas altal elokeszitett kajat nem kap sose.
2021. okt. 30. 14:21
 8/17 A kérdező kommentje:

En meg a fogtomesnel se kerek sose lidokaint! Sose altattatnam magam. Volt mar szajaebeszeti mutetem stb.


A kutyam az evi oltasnal meg se rezdul.

2021. okt. 30. 14:23
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Ja,de te nem harapod le a fogorvos kezét ameddig kezel b*szki,a kutya meg igen.Szájkosárban nem lehet szájat kezelni,szóval marad az altatás..Nem vagy kutya és nem állatorvoshoz jársz,ne magadból indulj ki. :D
2021. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért az oltás meg a fogkőeltávolítás nem egy kategória. A kezedbe adnám a gépet, hogy akkor csináld meg magad altatás nélkül neki.
2021. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!