Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet az,hogy az állatorv...

Hogy lehet az,hogy az állatorvos 20-25 ezret ir fogköeltávolításra és az emailben már 35 000 lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Emailben;

Kedves Gazdi!


35kg kutyusának a depuratio kb.35e forintba fog kerülni, előre nem tudjuk megmondani, hogy a kutyus hogy reagál a bódítószerekre, miből mennyit igényel majd a szervezete, illetve, látnunk kell majd, hogy milyen állapotban van a fogazata-szájürege, szüksége lesz-e gyulladáscsökkentő- vagy fájdalomcsillapítószerekre.

Sok szeretettel várjuk Önöket, időpontot telefonon tudnak kérni!

Szép napot és kellemes hétvégét kívánunk: Pozsonyi …..(… asszisztens)

Üdvözlettel:


Pozsonyi Kisállat Rendelő


2021. okt. 30. 14:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%

Én sajnos hányingeres vagyok, emiatt gondolkodtam el az altatásos fogászaton, idén nyáron kértem egy árajánlatot, horror összeget kaptam. :-(

A kutyák ebből a szempontból szerencsésebbek, meg a cápák, kihullik egy fog, nő másik. :-D

Bocs az offért.

Szóval a lényeg, hogy az altató miatt lesz ennyi. Sajnos, a nagyobb kutyáknak nagyobb dózisok kellenek, hogy hasson, ezt bele kell kalkulálni, amikor valaki kutyát választ, ha meg nem gondoskodsz az egészségéről, az a kutyának is rossz. A lakások fűtése is ilyen egyébként, kis lakást olcsóbb befűteni, mint egy nagyot.

2021. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ott van, hogy:

Ultrahangos fogkőeltávolítás: 20-25.000 Ft vegyük, a rosszabbik esetet, hogy 25.000 Ft


hozzá megy a

Vizsgálati díj: 7500 Ft


Az már 32.500 Ft


A maradék költség meg gondolom ez amit írtál: ,,szüksége lesz-e gyulladáscsökkentő- vagy fájdalomcsillapítószerekre."


Semmi félre tájékoztatás nincs ebben.

2021. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
98%
* a vérképet meg nem rád akarták húzni, ahogy írtad, hanem erősen ajánlott. A bódítás/altatás miatt érdemes csináltatni egy teljes vérképet, hogy kizárható legyen az esetleges komplikáció és eldönthető legyen, hogy biztonsággal alkalmazható-e az adott állat esetében.
2021. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%
"Ja,de te nem harapod le a fogorvos kezét ameddig kezel" - Hm, lehet, hogy meg kellett volna harapnom az egykori fogszabályzós orvosomat, aki félrekezelt... :-D Francba...
2021. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Egy bnom mondta,h altatas nelkul csinaltak az ugyanennyi kilos ugyanilyen feju kutyajanak ugyanez a doki. :D



Engem is felrekezeltek fogszabslyzason. Osszetorlodtak a fogaim 10 ev fogszabalyozas utan.(ebbol 2,5 fel beragasztott fem hanyinger volt) . Dr Kernacs Ilona volt.

2021. okt. 30. 18:48
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Az állatorvos saját maga szab árakat.Ki tudja mikor csináltatta,azóta azért igen csak felmehettek az árak.Főleg hogy egyre keresettebbek a dokik,de egyre kevesebb van belőlük.

Ha kivizsgálta a kutyát lehet nem is lesz ekkora összeg.Mondott egy körülbelüli árat,ami szerintem teljesen reális.

2021. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

ELŐRE LÁTHATÓAN annyiba fog kerülni.Ha bódítják vagy altatják.

De nem írta biztosra.Azt írta látniuk kell a kutyát előzetesen.Ergo simán lehet neked is 25.000 ha nem olyan súlyos,hogy altatni kelljen.

2021. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!