Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy törzskönyve...

Mennyibe kerül egy törzskönyves chihuahua és ennek a hosszú szőrű változata?

Figyelt kérdés
Leginkább a hosszú szőrűre lennék kíváncsi, de a hagyományos is érdekel. Nem szeretnék szaporítótól, ezért a törzskönyvesről szeretnék információt. Lakásban szeretném tartani, ezért ő számomra a legmegfelelőbb fajta. Napi séta persze meglenne, plusz lenne bejárása az udvarra, ha itthon vagyok, de kb napi 3-4 órát egyedül lenne a lakásban, szóval pici kutyát szeretnék. Mennyibe kerülnek a törzskönyvezett chihuahuák? Köszönöm
2021. nov. 1. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Egy törzskönyves kutya fajtától függetlenül 100.000-től indul (a tenyésztő így is nagy eséllyel mínuszban lesz, ez a pénz vissza lesz forgatva)


A chihuahua keresett fajta, ezért többért is adhatják, illetve rengetegen mondják magukat tenyésztőnek - nézzétek meg jól, hogy honnan veszitek!

2021. nov. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Hát,hosszúszőrűre nagy a kereslet,így várólista biztosan van,idén talán már nem is fogsz tudni kapni csak olyan..tavasz környékén.

300.000 körüli összegre kell számolni,főleg ha szukát szeretnétek.

Rövidszőrűt egy 150.000-200.000 magasságában már szerintem be tudtok szerezni.

2021. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem sietek. Lehet, hogy még jövőre sem lesz alkalmas. Csak el akarok kezdeni félre tenni rá és a holmikra, hogy mindene meglegyen. Már két évtizede álmom egy saját kutyus, és sajnos a menhelyen nem sikerült elég piciket találni, ezért döntöttem amellett, hogy inkább gyűjtök és megveszem biztonságosan. Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. nov. 2. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
250 ezerrel számolj szerintem a kutyára, meg mondod, hogy az se biztos,hogy jövőre jó lesz. Ahogy száll elfele mindennek az ára, úgy a tenyésztők is valószínűleg emelni fognak, mert a tápok meg az orvos/oltások is drágulnak.
2021. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ebbe bele sem gondoltam. 250 egész reálisnak számít. Százat számoltam az oltásokra és a kezdetleges "szettre", ami kellene.
2021. nov. 2. 12:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ér annyit egy csivava.
2022. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!