Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen húsokat érdemes főzni...

Milyen húsokat érdemes főzni a kutyusnak?

Figyelt kérdés
Mindenképpen főzni szeretném.
2021. nov. 2. 00:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Táp mellé nem érdemes "nassolni" húst adni, mert megterheli a gyomrát. Jutalmazásra sajtot, virsli, zöldség, gyümölcs tökéletes, disznón kívűl minden mehet nyersen is, de csak keveset.
2021. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ha leszámítom a kaja adagból, akkor sem?


Azt mondta a tenyésztő, hogy bármilyen jutalomfalatot vagy plusz kaját adunk neki, azt számoljuk le a tápból.

2021. nov. 2. 11:36
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem,egyáltalán nem szabad keverni egyik étkezést a másikkal.

Vagy tápos,vagy nyerses vagy főtt ételes legyen,de egyszerre mind ne.Megterheli a gyomrot és olyan nyálkás fosásos hasmenést fog kapni,hogy nem győzöd majd tömni bele a széntablettát és a bélflóra helyre állítót.:D

2021. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

akkor nem fog ilyesmit kapni, rosszat nem akarok neki semmiképp sem.

2021. nov. 2. 15:15
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Miért pontoztatok le? Első vagyok, de biztosan jobban tudjátok mint egy mudi tenyésztő 😌😌
2021. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%

Szaporító maximum.

Semmi értelmeset vagy hasznosat nem mondtál,azért vagy lepontozva.

2021. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Khmm tudom, hogy mi a különbség és nem szaporító volt. Évek óta azzal eteti a kutyákat mi is azzal etetjük, eddig semmi bajuk és imádják, ha a kérdező arra volt kíváncsi, hogy mivel érdemes etetni a kutyát és én elmondtam, hogy szerintem mivel, akkor az miért probléma? A csirke fejét amúgy sem használják fel másra és ugyan olyan anyagok vannak benne mint a csirke többi részébe, legalább nem dobják ki
2021. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%
Elmondtad,hogy SZERINTED mivel érdemes.Mi pedig nem tartottuk hasznosnak,mert hiába hiszed hogy valamit jól csináltál az a csirke fejes etetés egyenlő a "barfozok,farháttal" etetőkkel.👏
2021. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Várom, hogy miért! 👏
2021. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!