Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes Pomerámiai kutyusnak...

Érdemes Pomerámiai kutyusnak kutyáknak készült babakocsit venni?

Figyelt kérdés

Szóval barátnőm mondta, hogy külföldön nagy divat ez a kutyababakocsi. Nekem egy fél éves Pomi kutyám van akinek igaz kutya baja de nem igazán szeret sokat sétálni. Mivel vidéken lakom és sokat járok pestre ahova velem jöhet arra gondoltam, hogy lehet befektetnék egybe. De mivel eléggé drága nem is szólva arról, hogy az emberek milyen véleménnyel vannak róla elbizonytalanodtam. Szerintetek érdemes venni? Feleslegesen nem szeretnék kis híján százezreket költeni rá. Meg elvileg ezzel be lehet vinni szinte bárhova. (szupermarketbe, múzeumba stb.. .)

Előre is köszi a válaszokat.



2019. aug. 31. 16:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges, hülyeség.

Ahova nem szabad kutyát vinni oda ezzel a kocsival sem fogják beengedni, ahova meg szabad ott meg csak a helyet foglalja a kocsi.

Mellesleg ha nem szeret sokat sétálni és te mindenképp vinni akarod mindenhova, akkor vannak ilyen kézi hordozók, amik úgy néznek ki mint egy táska, sokkal praktikusabb mint egy kocsi és kisebb, olcsóbb is.

2019. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod.

Én is arra gondoltam, hogy kézi hordozót veszek. Mivel kézben mégsem szeretném vinni. Hosszú távon senkinek se lenne kényelmes.

2019. aug. 31. 16:41
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, mibe teszed a kutyát. Ahova nem engednek be kisállatot, oda babakocsiban sem fogod bevinni.

Vegyél hordozó táskát.

2019. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Már nem azért,de ha nem szeret sétálni akkor kutya kocsiban se hiszem,hogy szívesen utazna.Mit élvezne rajta? Se szaglászni nem tud se semmi csak ott ül te meg tologatod mint egy elmeroggyant.Nem csoda ha megszólnak érte a babakocsi a még járás képtelen/hosszú távon nem sétáló gyerekeknek van.


Tudtommal a kutyának van 4 lába és tud járni,legalábbis az enyém a kis termete ellenére se akarna a séták alatt ücsörögni és bámészkodni.Ha nem megy szívesen valahova ne vidd semmilyen formában nem fogja élvezni.Egy szupermarketet meg főleg nem.Azért se lehet bevinni kutyát..mert mi a jó eget csinál ott?

Nézi ahogy veszed a dolgokat? Szerintem ő is kibírja azt az a pár órát nélküled ameddig elmész pestre bevásárolni..a nagy testű kutyák is kibírják és rengeteg más kistestű is,hogy ne menjenek unatkozni a szuper marketbe a gazdával egy táskába.Őt tartsd már szem előtt ne azt,hogy neked mi lenne a szupi' dolog. :DDD


A pomcsi meg nem is nehéz ha olyan helyen vagy az is elég ha ölbe kapod.Ne mond már,hogy nem bírsz el egy max 3-4 kilós kutyát hosszabb távon ölbe/táskába.. >.>

Pesten meg több a kutya barát bolt mint a gyerek barát,simán beviheted ölbe/táskába.Étterembe nyílván nem érthető okokból,de boltba,bevásárló központba igen..legalábbis napi szinten látok bemenni kutyás gazdikat ilyen helyre táskával (ezért is találták ki..) és még senkit nem szóltak le érte vagy küldtek ki.

2019. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#4-esnek

Nekem eszem ágában se lenne passzióból tologatni főleg úgy, hogy nincs rá szüksége. Barátnőm ajánlotta fel, hogy mi lenne ha mivel nálunk nagy divat lett most. Eddig kézbe vittem de szerintem neki se túlságosan kényelmes ezért gondoltam valami megoldást találok, hogy mindkettőnknek jó legyen.

2019. aug. 31. 17:08
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Elég egy hordozó ha mindenképpen nyúzni akarod.Oké,lehet hogy nehéz hosszú távon vinni,de valamit valamiért.Tankönyvel teli táska mondjuk bőven nehezebb mint egy pomi úgyhogy ha abban nem fáradtál el soha akkor nem kényelmetlen a kutya táska se..

Bár,ha azt mondod,hogy nem szeret sétálni akkor nem tudom minek viszed magaddal.Nem kényszer a disznó tor a saját szórakozásodra ne vidd olyan helyekre amiket úgyse élvez.

2019. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Mennyi elvetemült hülyeség...
2019. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem kifejteni azt, hogy "nem szeret hosszú távon sétálni" mit is jelent. Szóval bírja a hosszabb sétákat is de állatorvos ajánlásával már nem annyit engedem menni. Kiskora óta megszokta, hogy mindenhova jön ahova tud. Otthon hagyni sajnos nem tudom. Egyrészt megállás nélkül ugat és a szomszéd szeret feljelentgetni mindenkit minden miatt. Másrészt van otthon 2 cica és a kandúr nem igazán szereti a kutyust.
2019. aug. 31. 17:23
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Miért is kellene egy fél éves kutyát korlátozni a mozgásában?
2019. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj volt megszólalni?
2019. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!