Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Annyira fáj még mindig?

Annyira fáj még mindig?

Figyelt kérdés
Elhunyt a kis kutyám, annyira hiányzik a kis csöppségem.Másik kutyust nem akarok, mert nem akarom ujra ezt átélni.Nyugodj békében kicsi kutyus.
2021. nov. 6. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Mennyi idős volt?
2021. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
10 éves
2021. nov. 6. 10:44
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sajnálom, teljesen átérzem a fájdalmad.:(
2021. nov. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi!:(:(
2021. nov. 6. 10:46
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Részvétem...
2021. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi:((
2021. nov. 6. 10:49
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
8.23-án este háromnegyed 7-kor altatták el a tacskóm. Öreg volt és fájdalmai voltak. Minden lehetséges kezelést megpróbáltunk ezt az orvos is kihangsúlyozta. Az utolsó napokban még éjjel is sírt a fájdalomtól ugyanis a fájdalcsillapító sem használt már. Én mondtam ki a halálos ítéletét. Azóta sem bírom feldolgozni a történteket. Random sírás jön rám. Ezt is könnyezve írom. Sosem felejtem el, hogy utoljára mikor a doki beadta neki az altatót, fogtam,ringattam, csitítottam és azt mondtam neki, hogy nem lesz semmi baj. Mindig mellettem volt,hűséges volt és szeretett, én pedig utolsó szóként hazudtam neki. Aznap este a hátsó udvarban temettük el. Gyönyörű sírja van. Mindennap gyújtok a mécsesben új gyertyàt. Gyötrő, hogy ott van lennt és mindig az jut eszembe, hogy utálta a hideget és miattam most mégis a hideg földben kell lennie. Sosem bocsátok meg magamnak.
2021. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

7

A számára ez volt a legjobb. Hidd el szinte megvaltaskent fogta fel az altatást és mindíg hálás lesz neked, hogy megszabadítottad fajdalmaitól.

Kérdező

Milyen fajta kutya volt? Ha valami nagy növésű nagy bundájú szép kor 10 év és biztos jó gazda voltál ha kicsi akkor nagyon sajnálom ami történt. (Mondjuk amúgyis sajnálom)

2021. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7/8

Szinte minden egyezik a tiéddel, õ is el lett altatva és még a dátum is majdnem 2 nap van közöttük.

Ugyhogy neked is részvét a kutyusod miatt.:((Nem lehet feledni.


Kicsi testü, õ is tacskó volt.Mellrákot kapott, mindent megtettünk,de hiába.:(:(

2021. nov. 6. 11:46
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

8

Valahol mélyen tudom, hogy neki ez volt a jobb.A helyében én is így döntöttem volna,csak szörnyű más felett "ítéletet hozni".


Kérdező

Köszönöm szépen és részvétem a te kutyusod miatt is. ;(

Egyenlőre én sem tudom elképzelni, hogy valaha is lesz másik kutyám. Nem bírnám elviselni,ha őt is egyszer el kellene veszítenem. Szóval ezzel is hasonlóképpen vagyunk.

Gyerekkoromban is mindig volt kutyánk. Legtöbb esetben tacskó. Ők is itthon vannak eltemetve. Az egyik rákos volt. Reggel még kinnt voltam vele és megígértem neki, hogy később újra meglátogatom. Sajnos már nem volt rá lehetőségem. Meghalt. Egyedül. Nem voltam mellette. Babakorom óta a legjobb barátom volt. Nagyon megviselt lelkileg. Szintén a mai napig fáj. Ugyanúgy ahogy a többi kutyánk halála.

2021. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!