Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan vegyek nagyon kicsi...

Honnan vegyek nagyon kicsi méretű kutyaruhát?

Figyelt kérdés
9 hetes Törpe tacsira kellene, 1.6kg
2021. nov. 7. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

Hát hívd fel a boltokat, hogy van-e nekik akkora!

És ha nincs, akkor vannak FB-on babagyűjtő csoportok, amikben vannak, akik varrnak babaruhát megrendelésre is.:)

Tehát aki varr ilyen pici ruhát, attól kell rendelni.

2021. nov. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen kis méretben esetleg Wish és hasonló oldalakról tudsz rendelni, de onnan mire megérkezik, már kinövi a kutya.

Bár fogalmam sincs miért akarod a kutyát öltöztetéssel nyüstölni, nem hinném hogy kabátot szeretnél rá a sétához, vagyis remélem, mert egy 9 hetes kutya még nem rendelkezik minden kölyök kori oltással, így meg nem igazán kéne vele sétálni.

2021. nov. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Google, Jófogás, Vatera, Árgép, Árukereső, stb.: kutyaruha XXS
2021. nov. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2, kertes házban lakunk, így nyugodtan ki tudom vinni az udvarra szerencsére :) igényli is, imád kint lenni, esőben is kint lenne a kis bolondja :) ♡
2021. nov. 7. 01:30
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Olyan gyorsan kinövi, hogy felesleges beruházni újabb és újabb drága ruhákba!

Mellesleg, nagyon egyszerű varrni is, illetve használt babaruhákat átalakítani a számára. Nekünk uszkárunk van, gyerekeink kis pulóverét, télikabátját alakítottuk át. Felnőtten pedig neten vettünk pár éve egy olyan kutyaoverált, ami a lábait is védi. Olyan akár egy síöltözet. :-D De mai napig csereruhának megvan, amit mi készítettünk téli kabátkából.

2021. nov. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is varrtam neki, de nagyon kis bénára sikerültek ráadásul nem vagyok gyakorlott varrásban, így kb 10 óra volt egy kis pulóver :(
2021. nov. 7. 02:51
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Venni sok helyen lehet, én már a Lidlben/Fressnapfban is láttam olyan kutyapulóvert ami jó lett volna kiskutyára. De tényleg egy hét alatt kinövi.

Roppant egyszerű csinálni egy pulóver ujjából, mert annak épp olyan formája van, hogy a váll rész takarja a kutya fenekét, de ível a hasához, az ujja végén lévő passzé pedig (szükség esetén visszahajtva) a nyaka lesz.

Le kell fejteni a varrásról az ujjat, ahol a varrás volt, beszegni, majd vágni neki két lyukat a két melső lábához, és azokat is eldolgozni, ha van varrógép, akkor cikkakkal, ha nincs, akkor sűrű pelenkaöltéssel. Fontos, mert kötött pulóver esetén felfeslene az egész.

Én pár palástot is vartam neki amíg kicsi volt, tök egyszerű, egy darab anyagból meg két darab tépőzárral meg lehet oldani. Ilyet csináltam:

[link]

2021. nov. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Kóbordogs. Facebookon illetve a Westendben megtalálod őket. 1500ft egy pulcsi náluk, van Xs méret is.
2021. nov. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Mi úgy csináltuk, hogy egy kisebb pulcsinak az ujján vágtunk 4 lyukat és kész is.
2021. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Lyukassz ki neki zoknit/gyerek zoknit.Ilyen kicsire még nincs.

Az XSS is szerintem nagy lenne egy kölyökre,de felesleges is.Annyit még egy kölyök nincs kint,hogy megfázzon (vagyis remélem..) és az alatt a fél-egy óra alatt is mozog.

Plusz! Kb 2 hetente újat kellene venned a méretei miatt.

2021. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!