Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha véletlenül...

Mit tegyek, ha véletlenül belerúgtam egy kicsi, póráz nélkül sétáltatott kutyába, mert nem figyeltem és éppen a lábam körül rohangált?

Figyelt kérdés

Szeretem a kutyákat és kicsit sajnáltam is, de épp telefonáltam és jött egy ilyen kis westie féle kutya és elkezdett a lábam körül ugrálni és nem figyeltem, ahogy léptem véletlenül eltaláltam azzal a lábammal, amivel léptem.


A gazdája elég érdekesen nézett, mondtam neki h bocs, de miért nincs a kutyája pórázon? Persze rá se szólt, hogy hagyjon már.


Félek, hogy lesz vmi következménye, feljelent vagy ilyesmi.



2021. júl. 17. 14:38
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy jelent fel, én napjában háromszor botlok meg a saját macskáimban, mert a lában körül héderelnek. Megesik, nem szándékos volt.
2021. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Nem izomból rúgtam, csak egy kicsit eltalálhatta szegény kutyát. Nekem is van saját, de ő soha nem megy senkihez, csak ha engedélyt kap és soha nincs póráz nélkül.
2021. júl. 17. 14:41
 3/49 anonim ***** válasza:
94%
Nem jelenthet fel, mert ő volt a hibás és mivel nem volt póráz a kutyán ezért ő büntethető.
2021. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
95%
Véletlen volt, gondolom, ebnek nem lett komoly baja, hidd el, a gazdája már rég túllépett ezen. Tedd te is ezt.
2021. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
95%

hogy tudna feljelenteni, ha azt se tudja, hogyan hívnak....????


Na meg az ő állítása áll szemben a te tagadásoddal. PATT.


És igen, ő a hibás, mert tilos póráz nélkül sétáltatni kutyát.

2021. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk törpe tacsink van. Van a nyakában csengő, hogy halljuk ha érkezik, de van, hogy így is sikerül picit letaposni, vagy belerúgni
2021. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
93%
Ne félj...! D
2021. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
82%
Na, ezért kellene a kutyatartást is feltételekhez kötni. Ilyennek tuti nem adnék, aki egy pórázt sajnál a kutyájára az ő épsége érdekében, de még neki állna feljebb.
2021. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
92%

Tegnap valaki már börtönben látta a "kisded" fiát, mert összefirkált filctollal valamit az utcán...


:))))


Komolyan, hogy lehetnek ennnyire tájékozatlanok az emberek!?!

2021. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
89%
8: jelentkezz az OPNI-ban! :DDD
2021. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!