Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg kell fizetnünk?

Tényleg kell fizetnünk?

Figyelt kérdés
Tegnap este a 14 éves fiam biciklivel elütött egy kistestű kutyát. A kutyán nem volt póráz se bármilyen fényvisszaverő vagy láthatósági dolog. A fiam megadta az elérhetőségem, a gazda most hívott, hogy fizessem ki az állatorvosi ellátást, ami 150 ezer forint. Tényleg a fiam a hibás?

2021. nov. 10. 13:25
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus parasztot fogott ki a fiad, sajnálom...a gyerekkel egyből nagy a szája. Ha hívna, mond meg hogy nem a te fiad hibázott, hanem ő a suta. Említheted azt is, hogy ő szegett szabályt.
2021. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
84%

Még ordított is a gyerekeddel,én ezen a ponton indítanék kb vadászatot ellene nem hogy még átgondoljam,hogy fizessek-e bele a dögje ellátásába..

Magának okozta.

2021. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
88%
Menjen apuci lapítsa ki ezt a férget. Hogy mer a felelőtlen Istenbarma egy gyerekkel ordítani? Tartsa pórázon a dögjét, akkor nem ökleli fel semmit. Ha az én gyerekem lenne, várnám a bézbózütővel, nem hogy én fizessek.
2021. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
90%
22: Te bánat, nem tudsz olvasni? :D
2021. nov. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd le a palit, ha semmi komoly nem történt, mert 150k-ból konkrétan egy albérleti díjat ki lehet fizetni (nyilván számít a méret és elhelyezkedés)
2021. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!