Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shiba? Milyen? Honnan?

Shiba? Milyen? Honnan?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatokat szeretnék a shibáról a viselkedéséről, természetéről. Akinek van annak honnan?
2010. szept. 4. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem egy egyszerű természet, nagyon önfejű, nehezen nevelhető, makacs fajta. Nekem több is volt, elég nehezen tartható más kutyával, gyakran agressziv. Nem emberrel, de más kutyákkal igen. Amúgy gyönyörű, és nagyon jó házőrző.
2010. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És honn vetted a kutyáidat? tenyészetből?
2010. szept. 6. 17:42
 3/6 Norczy ***** válasza:

Magyarországon tudtommal nincs sok shiba tenyésztő! Hugom is nagy shiba rajongó, mi az icyitadaki kennelel szemeztünk nagyon sokáig.

természetre az elöttem szóló nagyon jól mondta: makacs, önfejű, önálló akarattal rendelkező, nehéz eset, de amúgy imádni való bohócok. csak más állatokkal valahogy nehezen jön ki, a nevelésnél nem szabad engedni a kiskutyapofinak mert hamar a gazdi fejére nől és ő lesz az úr és megkeseríti az életed!De ha te vagy a főnök imádnivaló társak! Nekem most csau csau-m van de volt akitám is és úgy vettem észre jellemben egyeznek ezek a kutyák(a japán és kínai ebek) csak a fajtájuk más. így én a csau jelleme után írtam a dolgokat.

2010. szept. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Norczy ***** válasza:
és most néztem elő lehet jegyezni az icyitadakinál kölyökre is. akitaklub.hu-n megtalálod
2010. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2010. szept. 8. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is van Shibám.Szerintem minden a neveléstől is függ.Mi nagyon jól neveljük.Szófogadó.Okos és szerintem könnyen kezelhető.Gyorsan megért mindent.Szeret úszni.Más állatokkal jól kijön (persze ha úgy szoktatod).Jó házőrző.Ha valami kérdésed van még akkor szívesen válaszolok.Nem kezdő kutyatartóknak való.Ide írj: lilla.14@windowslive.com
2011. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!