Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudni a Shiba Inu-ról?

Mit kell tudni a Shiba Inu-ról?

Figyelt kérdés
Lesz ilyen kutyám és minél többet meg akarok róla tudni ár olvasgattam róla...De a Ti véleményetekre is kíváncsi vagyok. =)
2011. jún. 13. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem állati makacs és tök olyan mint egy akita miniben. nem tetszik, ha egy kutyának a hátára kunkorodik a farka.
2011. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sztem egy kutya nem attol makacs h ő milyen csak tükör képe a gazdájának.
2011. jún. 13. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott a pont!! Igazad van ez nevelés kérdése!Nekem egy staffim van és mindenki leakart róla beszélni,mert hogy milyen vad lesz meg mittom én és lám felnőtt és még a légynek se ártana.
2011. jún. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy shiba nem fog parádézni, akárhogy is neveled. ő nem való erre. önfejű, mert erre lett tenyésztve évszázadok óta. nem kellett soha alázatosnak lennie. a stafi meg teljesen más téma mint a shiba. a stafi egy könyen tanítható és jól kezelhető fajta, ha valaki neveli. nem kell hiperszuperjónak lenni, csak normálisan nevelni. nem akarom itt osztani az észt, ha szerinted jó lesz akkor nyugodtan vedd meg. én szóltam, de szerintem max hobbi szinten fogsz vele tudni teljesíteni. versenyszerűen nem jó erre.
2011. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akor hol olvastam a shibárol ő nem egy rossz fajta.Persze makacs de minden kutyába van hiba. :) Azt mindenki saját magadönti el ,hogy milyen kutyával bír.Milyen képzett kutyatartó. Minden csak attól függ. :DDD
2011. jún. 29. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hát nagyon is értelmessek ...nem mindenki azért akar kutyát,hogy vigye kiállításra vagy versenyezni.
2011. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én sem csak azért akarok ..Csak mert imádom a kutyákat. :)
2011. júl. 1. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!