Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kölyöknek (3 hónapos...

Nagytestű kölyöknek (3 hónapos rottim van) melyik a megfelelőbb táp?

Figyelt kérdés

Real Nature Wilderness száraz kutyaeledel junior large breed kacsa


Real Nature Wilderness száraz kutyaeledel junior lóhús&marha 12kg


[link]


[link]



2021. nov. 12. 20:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
És még szuka is. :D Kisdisznó lehet.
2021. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem kövér te észlény. Te sem láttál még igazi rottweilert, úgyhogy maradj a csivavádnál. Ostobákkal nem állok le vitatkozni.
2021. nov. 13. 14:30
 23/25 anonim ***** válasza:
Mi bajod a csivavákkal? :)
2021. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kövér igazából. Nekem kuvasz van, amelyik nagyobb mint a standard, nagyon jó az egészsége. Doki mondta már kisebb korában, hogy ő bizony óriás lesz, de nem kezdtük el éheztetni azért hogy ne fejlődjön túl mint a standard, a doki se javasolta. Az ő esetében már izom is volt rajta rendesen 8 hónaposan, ugyanis sokat mozog (akkor is ha nem foglalkozik vele épp senki) és mozgunk.

De, ha a doki azt mondja, hogy fogynia kéne, mert zsír van rajta sok, akkor fogadd meg a tanácsát. Illetve ha lényegesen nagyobb mint kéne, akkor is szólni fog, hogy nem kicsit fejlődik túl gyorsan, hanem nagyon, és figyelni kell az ízületeire. De ilyeneknél, amikor olyan a kutya, amelyik nagyobb mint a standard (egy régebbi gén kijött rajta, amikor még nem vették annyira számításba hogy hány centi legyen), egészséges életet tud élni ugyanúgy, csak jobban kell figyelni, és nézzen rá a doki rendszeresen (ne csak azért mert oltásra viszed)

2021. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nagyon erős csontú az enyém. Az előző rottim - másfél hónapja ment el, szintén szuka - magas volt felnőttként, de meg sem közelítette ezt a csontozatot, súlyt, ami most van a kölyöknél. Más típusok. De a szülei is hatalmasak voltak ennek a kölyöknek, én is csak pislogok hogy mekkora most az előző kutyámhoz képest. De valóban nem kövér, magas, s nagyon erős csontú. Nem dicsekvésből írtam hány kiló most, én is csodálkozom hogy már mekkora.
2021. nov. 13. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!