Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen ételeket odaadtok a...

Ilyen ételeket odaadtok a kutyátoknak?

Figyelt kérdés

Pl megmarad 2-3 szál virsli, amit már nem esztek meg ( nálunk pl Lidl magas hústartalmú) megmaradt 2 db sült libacomb

Sertéstepertő 1 marék megmaradt

Levágott zsíros rész a húsról főzésnél


Csak úgy az elmúlt 2 hétre gondolok nálunk, ami megmaradt.


Ti ilyeneket adtok neki? Libacomb pl ugye csonttal együtt volt.


Alapból wolf of wilderness száraz és nedves tápot eszik


Netes oldalak szerint kb semmit se lehet a kutyának odaadni kb 🤣 3 éves aussie- border collie mixem van


2021. nov. 14. 18:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen, virslit akar jutalomfalatkent felkarikazva. Nalunk csirkecomb maradt meg multkor, de en csak csont nelkul adom. Tepertovel ovatosan, hasmenest okozhat.
2021. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Simán. Nagy konyhamalac őkelme, mindent bepuszil.
2021. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekem Border Colliem van és mindent szívesen eszik. Somán odaadhatod neki ezek írhatnak bármit utánnam.
2021. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Persze.
2021. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

A virsli jó jutalomfalatnak, azt nem pazarolnám csak étkezéshez a kutyának, azért csináljon is valamit, de amúgy bajt nem csinál, ha nem romlott.

Csontot csak azért nem adnék a kutyámnak, mert bottal volt már probléma, hogy lenyelt egy kisebb darabkát és felsértette a végbelét (szerencsére nagyobb baj nem lett), nem akarok kockáztatni, a csont is hasonlóan problémás lehet. A húst, bőrt, porcot, ami megmarad, azt odaadnám. Belefér alkalmanként csemegének. Tepertőt nem adtam még, abból nem szokott maradék lenni.

2021. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Virslit felkarikázva én is adok neki, husit is. Nagyon szereti a pocakját. Ma is evett sült csirkehúst, de csontot nem adok neki. Tésztát is adok neki ha marad, a hús szaftjával imádja.
2021. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Tepertőt és csontot nem, a többit simán.
2021. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Alap. Nem fogom kidobni.
2021. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Virslit még veszek is neki jutalomfalatnak :P

Libacombról leszedném a fűszeres részeket és kiszedném belőle a csontot, de pl nyáron, mikor nagyon meleg van egész nap, edzésre fűszerek nélküli főtt csirkét szoktam jutinak vinni, mert arra hajlandó is valamit csinálni.

Tepertőbe nem raknak fűszert, ha jól tudom, azt is szokott kapni pár db-ot, de az eléggé hízlal.

Húsról levágott bőrt, zsíros részeket szintén megfőzöm és jutalomként odaadom, de még a levet is imádják.


Ezek igazából tök jó kaják, a kutya alapvetően húsevő, a fűszereket nem szabad neki csak adni. Sokkal jobb beltartalmilag valamilyen nyesedék, mint pl egy denta sticks vagy átlag jutalomfalat, mert az csak egy adag gabona, sok ízfokozó aminek megmutatták kicsit a husit vagy még nem is találkozott vele.

2021. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
Nálunk nem "maradnak" ilyen ételek. A hús zsíros részét igen.
2021. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!