Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma Magyarországon szoktak még...

Ma Magyarországon szoktak még kutyákat ártalmatlanítani úgy,hogy nem altatásos módszerrel ?

Figyelt kérdés
Sokszor hallani olyat,hogy a sintér nem telepekre viszi hanem elásni. Előtte ugye fejbe verik a kutyákat. Utána elássák. Ezt mondják falvakban is. Többszáz kutya tetemét ásták elő egy településen . Nemrég még a híradóban is volt. Éve kb. Olvastam pár napja,hogy olyan sok most a kiskutya ,hogy azt sem tudják hová tegyék miközben tele vannak velük a telepek. Mihez kezdenek ennyi kutyával ?

2021. nov. 15. 11:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
épp ez az,hogy semmi alá támasztása nincs. Azt szerettem volna,hogy mondja tovább a beszédet !
2021. nov. 15. 13:18
 12/17 A kérdező kommentje:
Figyelj teheneket visznek ki külföldre. Én jelen voltam 1-szer Magyarországon tavaly télen mikor teheneket kellett felterelni a kamionra mert vitték ki őket ki külföldre. (Albánia ha jól emlékszem) Gondolom ott valami feldolgozó üzembe vitték.
2021. nov. 15. 13:21
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Legtöbb vadász is gondolkodás nélkül lövi ki, ha kóborkutyát lát... gyakorlatilag a területén akármilyrn kutyat kilőhet ami nem pórázon van, ha ott a gazdi... kivéve vöröskeresztest...
2021. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha nincs ott...
2021. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%

Látom bergadt ez a külföld.

Tessék: [link]

[link]

2021. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%
Mit gondolsz,a kinai ettermekben miert nincs aremeles tiz eve…? Mit gondolsz milyen husbol van?
2021. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
58%
Végül is,finomnak akkor is finom.
2021. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!