Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A felsoroltak közöl melyik az...

A felsoroltak közöl melyik az olcsóbb kutya táp?

Figyelt kérdés

Acana, Royal Canin, Eukanuba, Pro Plan

Most Royal Canint kap a 3hónapos kutyusom de ha felnő ilyen bernáthegyi nagyságra lehet tápot váltunk..


2010. szept. 4. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából egy árban van de sztem a RC. a legjobb én Yorkshire terriert tenyésztek és én is azzal etetek. Abból van giant de lehet h van külön fajtatáp is. Én ezt javaslom.
2010. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nézd át különféle honlapokon ezeknek a tápoknak az árait, és akkor már nagyjából tudni fogod, hogy melyik a legolcsóbb.


Én innen szoktam rendelni, mert Pesten és a környékén ingyen szállítják ki:

[link]

Ráadásul a nagy kiszerelésű tápok sűrűn vannak akciózva.

2010. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Én neten néztem múltkor Acana és RC tápokat. A Royal Canin olcsóbb volt, de óriási különbségek tényleg nincsenek. Inkább azt nézd meg hol vásárolod, mert pl. Fressnapfban az egyik fajtatáp kilója 2900, míg neten láttam 1100/kg-ért is.
2010. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem óriási a különbség! Az Acana-ban az Orijen után a legmagasabb a hústartalom (60%) nincs benne kukorica, szója, gabona ( mivel nem csirke). Az RC mind megtalálható mivel ezzel helyettesítik a fehérjét a hústartalom ismeretlen. És még ezt nevezik prémiumnak!? Egy Yorkinak lehet elég mert élete során felszed vagy 2kg. Egy nagytestű kutyának szüksége van a fejlődése során a magas hústartalom minőségi fehérjére! Nézd meg a tápok összetételét magukért beszél. Mindig hússal kezdődjön és ne legyen benne a felsoroltak kukorica....
2010. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem a minőségről van szó, hanem az árról...
2010. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most az a 500-1000 forint ne legyen meghatározó. Ár/minőség. [link] Minden márkának más a kiszerelése. Zsákosat néztem 14-18kg márkától függ! az Acana kilónként kb.100-200ft olcsóbb. Ezen az oldalon!
2010. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
en bono fittel etetem es nagyon jo kaja es nem is drága.sztem egy royal kanin nagyon drága ha nagy kutyárol van szo.mert egy nagy kutya egy egész kilét megeszik naponta
2010. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb egy árban vannak ha jól emlékszem. Egy megjegyzést tennék csak kedves kérdező. Ha nagytestű kutyád lesz, akkor felejtsd el kérlek a Royal Canin-t. Egyáltalán nem top prémium táp, túl sok benne a fehérje. Nagytestű kölyök kutyám ezt kapta. A túl sok fehérje miatt túl gyorsan nőtt és elég komoly problémáim voltak ebből (csontproblémák). Az Acana és a Pro plan ami nekem még szimpatikus, az Eucanuba is jó táp.
2010. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!