Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A legtöbb kutyára vágyó ember...

A legtöbb kutyára vágyó ember nem tujda, hogy egy kutya fingik, büfög és büdös?

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 15:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Ugye az megvan, hogy egy néhány napos/hetes csecsemő pontosan ugyanezeket csinálja? Vagy a gyereknek szabad és a kutyának nem? Nem értem. :D
2021. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos azt sem tudják, hogy ugat és azt sem hogy szarik (tisztelet a kivételnek), mindig meglepetten tapasztalják, hogy a fifike a járda mellé letett egy csúnyát és hát ezzel ők most mit is kezdjenek, menjünk tovább senki se látta ugye.
2021. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
Ja meg hát azt se tudják ugye hogy a fifike harap, mint a ruhacsipesz. És a fifikét a gatyájáról lerázni igyekvő járókelőt bőszen győzködik róla, hogy "nem bánt".
2021. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%

En kutyaim nem bofognek.


Fingani is tok ritkan.


Amelyik kutya tul sokat bofog vagy fingik ott a kajaval nem koser vmi.


Nekem nem budosek.

5 hetente furdenek, nyirva vannak.


Heti 2x alaposan atfesules.


Minosegi etelt kapnak.

2021. nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
Időnként szerintem veled is előfordul mindhárom. Aztán valahogy mágis elvisel a társadalom, pedig okosnak sem tűnsz :)
2021. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%
Jo nagy kutyam van, amikor fingoraszik utkozben, az emberek mindig ram neznek rosszalloan mert azt hiszik en trottyantottam olyan orbitalisat, pedig eskuszom a kutya volt :)))
2021. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%

"Jobb kint mint bent"

Ámen!

2021. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
86%
Az emlősök bőre olajokat termel. Ezeknek van egy jellegzetes szaga. Az embernek is. Ha megszagolod a karod, érzed a bőr szagot, ahogy én szoktam hívni. A kutyákkal is így van, de ha rendben van tartva az állat ezt csak akkor érzed ha hozzányomod az orrod, vagy közelről szagolod. Ez a szag minden kutyánál más. Az hogy büdös e vagy sem, az preferencia. Van akinek a benzin szag büdös, van aki szereti. Ugyanez van a sajttal is, vagy a falevelek szagával ősszel. Az én kutyám szaga olyan, mint egy szőnyegé :D , vagy mint amikor elsétálsz a cipőbolt előtt, nekem speciel tetszik. De ha nem is tetszene sem lenne baj, mert csak akkor érzem, ha közel hajolok. Amúgy az ember még rosszabb, ha nincs tisztán tartva, mert a kutya nem ízzad. Meg a dohányosoknak van az a jellegzetes gennyes tüdő szaga.
2021. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
83%
Honnan szedted ezt a kérdést? Te is ezt csinálod a szemében.
2021. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!