Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől változhat meg, hogy egy...

Mitől változhat meg, hogy egy eves koraig a kutyam barmit megevett, utobbi fel evben meg a tapot is nehezen?

Figyelt kérdés

Februar ota egy markat eszik, 3 honapja valtottunk mas izre.


Jo kondiban van szep tole,keves a kaki, jol hasznositja. De az utobbi idokben nagyon nehezen eszi meg. Nem kell sok ebbol a tapbol.


Mar volt, hogy koplalonapot is tartottam, de akkor se szivesen eszi, hiaba nem evett.


Havi 1x bontok konzervet es akkor 3-4 napig keverem nekik a tappal. Akkor nagyon eszi a tapot persze.


De pont ezert nem keverem nekik allandoan, mert megszokjak. Csak igy havonta egyszer.


Vagy esetleg megunhatatta?


Az a baj, hogy ha ennyire igy folytatja akkor fogyni fog :/


Betegsege nincsen.

Meg mig keverem neki konzervvel akkor tobb tapot szoktam adni, hogy legalabb havonta 3-4 napig tenylrg megegye az adagjat.


2021. nov. 21. 18:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2 eves lesz dec elejen
2021. nov. 21. 18:14
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Próbálj meg másik száraztápra váltani.
2021. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Oszinten szolva nagyon rosszul hasznosit :(


Ez mar kb 8. Tap.


Minden masttol sok volt a szeklet es sovany volt.


Ez a tap valt be es orultem, hogy vegre talaltunk olyat amitol rendbe van, vegre sulyban van, izmos, szep a szore es a kaki is rendben.

2021. nov. 21. 18:24
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Az állatorvosotok mit mondd? Mert betegségtől is lehet ilyen.
2021. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Hypoallergén tápokkal próbálkoztál?


A negyedik válaszolónak igaza van. Tényleg célszerű lenne az állatorvost megkérdezni.

2021. nov. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha nem betegség és más tápra is ez a reakció akkor keverj hozza egy kis jó minősegű konzervet.

Nem kell sok,csak hogy feldobja.Lehet,hogy szimplán megunta,nem minden kutya marad falánk annyira,hogy ugyan azt a tápot is egye hosszútávon.

2021. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Biztos,hogy nem beteg :) 3 hete kapta meg az éves oltást,akkor a doki belenézett a szájába,fogait megnézte. De mivel alapesetben ha keverve van a kaja vmivel bezabálja. Szóval szimplán megunhatta a natur tápot. Beteg lenne az már rég kiderült volna,más tünetek is lennének,nem csak a nem evés. Meg ha mással megeszi,azt mondta az orvos nem lehet beteg. Amelyik kutya beteg az nem eszi meg össze keverve sem a kaját pl konzival.


De pont azért nem keverek semmit hozzá csak havonta 1 alkalommal 3-4 napig. Mégis feldobja a tápot. Ha állandóan keverem vmivel és éppen nem lesz itthon konzerv akkor meg még inkább nem fog hozzá nyúlni.



Tápot nem probálnék tovább,mert nem akarok fél évente váltani,aztán ha meg nem jó, keresgéljek váltsak stb. Ennyi felesleges pénzem nincsen.Így is mire megtaláltuk ezt a tápot rengeteg pénzt dobtam ki az ablakon tápokra.


Barf kész menü amin még gondolkozok.

Tenyésztője is nyersen etet. Mondta ő már 15 éve minimum nyersen eteti a kutyáit és sose hagyták még ott a húst a tálba :D


Még ezt a zsákot valószínű megetetem vele.


Míg el nem fogy keverek hozzá konzit,hogy fogyjon is.

2021. nov. 22. 16:40
 8/14 anonim ***** válasza:

#7


A barf etetés jóval drágább mint a táp vagy tévedek?

2021. nov. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze,sokkal drágább ha normálisan csinálod.Nem értem mi olyan nagy katasztrófa abban,ha a tápot amit eddig megevett egy kanál konzervel kevered a felesleges bonyolítások helyett.🤷🏼‍♀️
2021. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem akarok mindig keverni hozza konzit. Mivel nagyon jo minosegu konzit veszek.

Legalabb 10 doboz elfogyna a honapban ami plusz 12-15 ezer ft havonta! A tapon felul.


Van meg egy kutyam, neki is keverek hozza nyilvan igy 3-4 nap alatt elfogy egy konzi.

2021. nov. 23. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!