Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől változhat meg, hogy egy...

Mitől változhat meg, hogy egy eves koraig a kutyam barmit megevett, utobbi fel evben meg a tapot is nehezen?

Figyelt kérdés

Februar ota egy markat eszik, 3 honapja valtottunk mas izre.


Jo kondiban van szep tole,keves a kaki, jol hasznositja. De az utobbi idokben nagyon nehezen eszi meg. Nem kell sok ebbol a tapbol.


Mar volt, hogy koplalonapot is tartottam, de akkor se szivesen eszi, hiaba nem evett.


Havi 1x bontok konzervet es akkor 3-4 napig keverem nekik a tappal. Akkor nagyon eszi a tapot persze.


De pont ezert nem keverem nekik allandoan, mert megszokjak. Csak igy havonta egyszer.


Vagy esetleg megunhatatta?


Az a baj, hogy ha ennyire igy folytatja akkor fogyni fog :/


Betegsege nincsen.

Meg mig keverem neki konzervvel akkor tobb tapot szoktam adni, hogy legalabb havonta 3-4 napig tenylrg megegye az adagjat.


2021. nov. 21. 18:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

..minek veszel akkor annyira drágát?

Nem azzal eteted,hanem ízesítésképp adsz 1-2 kanalat bele keverni.Hiszen a táp adagja is ugyan annyi gondolom, a konzerv csak bónusz rajta.


[link]


100g bőven elég.Egy konzerv 4 etetésre elegendő így,és nem tömöd tele a kutyát feleslegesen.

Ez egyáltalán nem silány,nem rossz minőség és nem is 10-15 ezer..

Gondolom valami túl árazott RNW-t veszel.

2021. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Sokfele konzervet kiprobaltam. Bizony nalunk masnap full laza a kaksi mindkettonek, igen egy kanaltol is. Volt mikor honapokig nem kaptak semmit melle, mert nem akartam laza kakit napokig.


Sokfelet probaltam mar, real nature konzervjei sem valtak be.


Viszont ami bevalt az draga. Nem tehetek rola :D kutyaim szervezete valogatja.

2021. nov. 23. 23:31
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor ha semmi nem jó megoldás oldd meg.Ennek a kérdésnek sincs se füle se farka,rég tudod mit akarsz,csak bele kötet a válaszokba.🤷🏼‍♀️
2021. nov. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Arra voltam kíváncsi,hogy mi okozhat ilyet kutyánál, erről szól a kérdés!


Hiszen egy eléggé habzsolós,mindent evő kutya volt. Az okra lettem volna kíváncsi,meg hátha volt valaki hasonló szituációban.


Azt gondoltam végre egy jó evő kutyám lesz 1 éves koráig tartott ez kb.


Aztán,hogy egy ideje egy márkát eszik, azon belül is 3 hónapja eszik mást ízt. Mintha kezdene ráunni de fura ez,mert kölyök korban nem volt ilyen baj, bár sokszor váltottunk tápot ez tény,de eleinte 3 hónapig biztos evett egyfélét és nagyon hamar betolta full üresen. Kölyök korában konzervet nem is kevertem neki csak nagyon ritkán.

2021. nov. 24. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!