Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a legjobb kutya családba?

Anonimus^o^ kérdése:

Mi a legjobb kutya családba?

Figyelt kérdés

Kutyát szeretnénk venni és elkezdtem gondolkozni hogy milyen fajta lenne legjobb családba.

Esetleg tudnátok ötleteket adni?



2021. nov. 23. 13:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Plüss.
2021. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
A Golden Retriever remek családi kutya. Én csak ezt tudom ajánlani, de biztos lesz még válaszoló, aki tud mondani több fajtát.
2021. nov. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Ezek szerint sosem volt kutyátok... Először azt mérlegeljétek, hogy lesz-e rá elég időtök, anyagilag megengedhetitek-e egyáltalán, milyen a ti életmódotok, kinti, vagy benti lesz-e, van-e kisgyerek a családban, lesz-e magára hagyva, vagy mindig lesz vele valaki, kis-, vagy nagytestű tetszene, stb... Minden ajánlásnak csak ezek tudatában van értelme.
2021. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Ha megfelelően ki tudjátok elégíteni az igényeit, akkor az óriás uszkár egy remek családi kutya.
2021. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Hovarju ***** válasza:
81%

Mirét szeretnél kutyát?

Mennyi időd lenne a vele való foglalkozásra?

Kinti vagy benti kutya lenne?

Vannak gyermekeid? Mennyi idősek?

Van kutyás tapasztalatod? Vinnéd kutyaiskolába, esetleg tervezel valamit sportolni vele?

Kis termetű legyen, vagy inkább nagyobb? Vinnéd magaddal a nyaralásra?

Lenne valaki, aki vigyázna rá, ha te vagy a család valamiért nem tud? Esetleg szóba jöhet panzió néhány napra?

2021. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

-Mennyi idős gyerekek mellé?

-Milyen aktivitású a család?

+Milyen méretű kutyát akartok?

-Kinti vagy benti tartásra? (A fajták úgy kapásból 80%-át felejtsd is el,ha szimplán kinti kell)

-Mennyi pénzt tudtok rászánni havonta a kutyára?

Egy kis méretű kutya etetése 10.000ft havonta.Ettől nagyobb kutyák fokozatosan felkúsznak a havi kiadások terén,hiszen többet esznek.

-Kozmetika igényes lehet?

-Allergiás van a családban?

-Van-e kutyás tapasztalat?

A nagyi kirakott kerti pulijával való játék és "ül" tanítás nem tapasztalat.Bárkinek saját normálisan tartott kutya előzőleg.

-Kutya iskolába járnátok-e?


Nagyon sok kérdés alapján lehet össze rakni,hogy nektek mi való.

2021. nov. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
70%
Ha kertes házban laktok, akkor mindenképp a golden retrivert ajánlom. Nekem is van egy 4 éves goldiem. Csupa szív kutyusok, nem bántanak senkit, a gyerekeket is imádják és okosak is :)
2021. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
Németjuhász is jó választás. Roppant aranyos házieb, és családorientált. Megvédi azokat, akik jók hozzá.
2021. nov. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
Amikor gyerek voltam, nekünk Cocker Spánielünk volt. Nagyon szeretetteljes, nyugodt és kiegyensúlyozott kutya volt. Szerintem ezt a fajtát is tedd fel a "szóba jöhet listádra" :)
2021. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Jugoszláv mesveölő,de csak ha 2szobás panelban laktok,egy azoba kevés.
2021. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!