Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomszéd 7 kutyát hozott...

Szomszéd 7 kutyát hozott magával, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Alapvetően idős befogadott kutyák, kertes házról lévén felőlem 50db kutya is lehetne a szomszédban. Az már viszont idegesítő hogy a saját portámra nem tudok úgy kímenni, hogy ne ugassanak. A szomszéd sz@.rik rájuk. Hetekig a házból nem másznak ki, semmit nem csinál, a kutyák meg unatkoznak. Éjszaka viszonylagos csönd van... adnak nekik enni aztán kB ennyi. A feleségem mondta már tulspirázom a történetet.. de már gondolkoztam ultrahangos kutyariasztóban, patkánymérgen stb.. nem vagyok allatbarát, az már talán a fenti sarokból kiderült. De kárt okozni meg nem akarok... csak az nem fér a fejemben hogy idióta lusta sertése oda hozzá a kutyát, de amúgy nem foglalkozik vele. Mi a francnak? Nem tartok én sem kutyát ha egyszer nincs ingerenciám hozzá... pedig tudom hogy a szomszédot is zavarja az ugatas, mert az ablakot veri mikor ugatnak... így hát passzív ellenállást választottam: munkából adódóan hajnalban megyek sokszor melóba (2-3ó) szánt szándékkal lomoszolok még indulás előtt az udvaron, hagy ugassanak.. ne csak engem zavarjon már... kelljen fel a lustája és hallgassa.
2021. nov. 24. 10:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Se baj jegyző jön, 7 kutya nem is lehetne... max 2 kutya lehet. Szóval alapból bírság, maradék kutyát meg elzárva kell tartani... ha nem megy bírtokvedelmi eljárás. Jó sok száz ezer bírsággal, és a kutyák lefoglalásával.
2021. nov. 26. 00:30
 12/16 A kérdező kommentje:
Privátba meg otthon írogass egy másik emelt díjas helyre te gyökér
2021. nov. 26. 00:31
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Remélem ez lesz életed legnagyobbq öröme. Köszönöm hogy a halomat kivantad. Megerősitetted a hitem hogy ne költözzek vidékre. Ratimolos voltam. Tiltottalak ne irj a kerdest jelentem.
2021. nov. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 Te mit kívántál? A flusztraciodat otthon kell mással kiélni nem neten. Csak gondolom a életben bottal nem piszkálnak.. itt meg figyelmet kapsz.
2021. nov. 26. 11:23
 15/16 anonim ***** válasza:

13! Mi is vidékre költöztünk Pestről, de itt is az a mentalitás (mint minden normális környéken), hogy tekintettel vagyunk a másikra.


Az én kutyáim sem ugatnak 0-24, ahogy a szomszéd gyerekei sem visítoznak mint az állatok. Ha házibuli tartunk, akkor küldök egy körmailt, hogy lehet hangosak leszünk, akit zavar telefonáljon át. Oda-vissza működik. Tolerancia, másokra tekintettel lenni, együttélés stb. Nem te élsz egyedül a világon.

2021. nov. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nyugi én tekintettel vagyok mindenkire. Amúgx hol irta hogy ok nelkul egesz nap ugat a kutya?
2021. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!