Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő után lesz szobatisz...

Mennyi idő után lesz szobatiszta a kutya és milyen gyakran kell eleinte kivinni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 26. 12:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én hiába viszem ki 2 óránként, meg akkor is, amikor épp elkapom tett közben, ugyanúgy még mindig bent csinálja. Egész nap itthon vagyok vele, folyamatosan tudom figyelni. Elég elkeserítő :( Hiába dicsérem kint meg adok neki jutifalit. Na mindegy, idővel csak megtanulja…
2021. nov. 26. 16:02
 12/15 A kérdező kommentje:
Amúgy az normális, ha vagy 15x pisil egy nap? Ennyiszer nem tudom kivinni. Meg nemis iszik ilyen sokat.
2021. nov. 26. 17:32
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Megvarod, hogy kint elvegezze a dolgat es csak utana jottok csak be?


Sokan elkovetik a hibat, hogy kiviszik de 10 perc utan vissza mennek.



Mint irtam korábban, nekunk volt mikoe 1 ora lent let utan sikerult egy pisi.


Sajnos ez nehez. De neked elony, hogy kertes haz.


Nekem a 4.rol kellett rohangalnom vele.



Nem szabad feladni.


Felkeles, eves, jatek utan tuti pisilni fog.


Figyelni kell a testbeszedet is.


Hatha eszre veszed az elojelzes ami utan pisi jon.


Nekunk eleinte semmi nem votl. Aztan pedig utana szaglaszta a padlot utana nyomott egy pisit. Igy mikor elkezdte szaglaszni a padlot, felkaptam es vittem :D


Fix seta idopontok voltak nekunk viszonylag, hatha segit.


Hajnal 4-5 amikor keltett, 7 ora, 8kor kapott enni, 8:30kor indultunk meloba.

11 kor vittem ki, 12korul kapott enni, 13ora korul vittem ki.


Aztan 15ora korul vittem ki,utan 17 korul, de mentunk haza 18korul kapott enni a kovi seta 19 korul, 21 korul voltunk aztan 23 ora volt a utolso.

Ezek nagyjabol fixek voltak.

Persze ha vmelyiknel aludt nem keltettem fel,akkor ebredes utan mentunk.


Es akkor ahogy telt az ido es a fenti idopontokon kivul nem jelzett hogy kell, hanem mintha ehhez a rendszerhez alkalmazkodott volna. Akkor elhagytam vagy eppen kitoltam egy egy setat.


Szepen fokozatosan pedig eljutottunk a 4 fix setahoz. kb 8-9 honapos kora korul alltunk at a 3 setahoz :)


Kiskutyak sokat pisilnek egyebkent.


De ha szepen kialakul a rendszer akkor egyszerubb lesz, kitartast, ahogy nonek egyre tovabb tudjak tartani.


Bent ne szid le.

Kint dicseret.


Figyeld a testbeszedet! ☺️☺️

2021. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 6 hónaposan lett szobatiszta!
2021. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm #13 ez nagyon hasznos volt!
2021. nov. 26. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!