Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baj? 10 hetes...

Mi lehet a baj? 10 hetes kiskutyam 2 hete van nalam. Napra pontosan pont egy hete ment a hasa es hányt, akkor kapott szurit es gyógyszert. Ma megint elkezdte.

Figyelt kérdés

Nagyon figyelek hogy ne egyen meg semmi rosszat, a tápot ugyan azt kapja amit az adott neki akitől vettük (josera kids)

Mit tehetnek még? Gyakori a kis kutyáknál ez?


2021. nov. 29. 06:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Öööö, igen. A kölyökkutya ezzel jár, tudod. Ha már biztonsággal ki lehet vinni, jöhet a szobatisztaságra szoktatás.
2021. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nekem ugy mondtak tobben is, hogy mas kutyakkal ne erintkezzen, ne legyen nagy seta. Kb 15 méteren mozgunk vele lent.
2021. nov. 30. 04:45
 13/19 anonim ***** válasza:
2,4 és 8as vagyok. Amúgy én is levittem a kutyámat, mikor még nem volt meg az összes oltása.. Csak ide a ház mellé... 6,5 éves él és virul. Marha kicsi az esélye,h bármit összeszedjen az a pár perc alatt, de sajnos megtörténhez... Na , de kérdező a lényeg az h h van a kutyus? Van változás?
2021. nov. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem a más kutyákkal érintkezés a kulcs, hanem hogy olyan helyre ne vidd, ahol más kutyák is járnak.

Saját kert, társasház kertje (ha a szomszédság nem köt bele), ilyesmik.


13, Attól, hogy neked pont szerencséd volt, még nem ez az átlag. Nem viccből van az orvosi ajánlás, hogy ne vidd sétálni oltások nélkül.


Tizensok évig lesz kutyád, nem hiszem el, hogy három hónapot nem lehet átvészelni vele...

2021. nov. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14 itt a ház mellett egy lezárt kis kert volt akkor, amikor kicsi volt még a kutyám. Más nem járt arra.
2021. nov. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15, Akkor ez meg nem arról szól, hogy "kicsi az esély és az enyém se kapott el semmit", hanem hogy ésszel csináltad. 🤷‍♀️ Nem ugyanaz.
2021. nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk 9 hetes,minden oltása meg van,kivéve a veszettség ellenit,az majd fél éves korában.Mi kertes házban lakunk,így könnyebb!DE!A 8 éves kutyámat még panelba vittem,és igen!Addig amíg nincs minden oltása megyszigorúan bent szabad csak tartani!Ki lehet bírni azt a kis időt.Te kivitted,meg is lett az eredménye!
2021. nov. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Teljesen jol van a kutyus
2021. nov. 30. 12:44
 19/19 anonim ***** válasza:
2es meg nem tudom még hányas vagyok. Örülök. Vigyázz is rá :)
2021. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!