Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mérgezés? Vagy mi lehet!

Mérgezés? Vagy mi lehet!

Figyelt kérdés

Szóval a kutyámat 1 héttel ezelőtt elvittuk állatorvoshoz, mert kedvtelen volt és ment a hasa azt mondta semmi baja.

Utánna vagy 3 napig vidám játékos volt de tegnap már újra kedvtelen volt és ma 11 óra felé elkezdett menni a hasa és hányt (habosat) é kedvtelen volt! Elvittuk az állat klinikára megvizsgálta az állatorvosbácsi és szerinte mérgezés. Adott neki K-vitamint.


A patkány méregnél véres hasmenés véraláfutàsokat olvastam de nála hála a jó Istennek nincsennek ilyenek lehet valami vírus betegseg, persze hiszek a dokinak!


A kocsiban hányt utoljára 3 óra felé azóta nem 6 óra fele kakilt tobbnyire folyékonyat de volt benne szilárdabb rész is, de nem nagyon akart kijonni a házából ott ul benne kedvtelenul!

Holnap visszuk megint mert az orvos mondta hogy vigyuk el holnap is!

Szerintetek, túlélheti?

Osszatok meg minden tapasztalatot amik veletek megtörténtek!

Köszönöm mindenkinek !!!



2021. nov. 30. 05:11
A kérdező szavazást indított:
Túlélheti
Nem élheti túl
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
2021. nov. 30. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már az első alkalommal kellett volna csinálni vérből labort.
2021. nov. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kretén állatorvost cseréld le,de sűrgősen!
2021. nov. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy másik orvoshoz, ha nem bízol a jelenlegiben. De itt online senki sem fog neked diagnózist felállítani, még egy állatorvos sem.
2021. nov. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ma reggel ivott is elég sokat, pisilt is egy jó adagot!

A másik kutyát míg megsétáltattam kijott és nézett mindket akart jonni sétálni, megsetáltattam egy kicsit de hamar elfáradt és vissza vittem a helyére. Nem hâny tegnap délután óta.

Tegnap kisem jott megse mozdult csak ult a házában ugyhogy ez csak jó hír, hogy ma akart jonni sétálni! De kis kedvtelen még mindig.

Szerinted ez javulásra utal?

2021. nov. 30. 12:48
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Javul.

De jo lenne,ha bennt tartanad a lakasban. Hidegben egy eloleny se erzi jol magat.

2021. nov. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!