Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Adolf nagyon rossz kutya név?

Az Adolf nagyon rossz kutya név?

Figyelt kérdés

Mennyire lennék elítélve pl kutyasuliba, ismerősök körében, állatorvosnál, ha a kutyámat nem nevezném át? Az előző gazdája az Adolf nevet választotta neki, viszont nekem is tetszik, de nem tudom mennyire kivitelezhetőek a mindennapok egy ilyen nevű kutyával.

Szerintetek? Volt már Adolf nevű állat a közeletekben? Mi volt/lenne a realciótok? Élítélnétek?



2021. dec. 6. 17:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
32%

Pedig a migráns nem létező magyar szó. Emigráns olyan van, de a migráns hangzása jobban hasonlít egy betegségre, ezért jobban lehet vele gyűlöltet kelteni.

Az Adolf név jelentését kár boncolgatni. Persze, hogy létező név, de itt a politikai fennhang miatt hangzott el gondolom a kérdés.

2021. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
44%
Szélsőjobbosok körében szokás ez, azt fogják hinni, hogy te is az vagy.
2021. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%
Ez hülyeség. Ilyen alapon ne nevezzünk senkit Józsefnek, mert Sztálint is úgy hívták (és még tudnék sorolni egy csomó nevet).
2021. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
34%
13-as: az táááávolról sem annyira közismert. SZerintem érzed te is a különbséget.
2021. dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
44%
Az Adolf illik egy izmos, nagy darab kutyához, de egy cuki szőrpamacshoz például nem.
2021. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%

Ezt már egyszer kérdezted,és igen,sokakban ellenszenvet fog ébreszteni,ha Adolf lesz a kutyád neve.

Én nem ragaszkodnék ehhez az egyhez ennyire,van több más hasonló név ami miatt senkivel nem keveredhetsz konfliktusba.

Semmibe nem tart Adolf helyett Alfonz vagy valami hasonló nevet adni,úgyis végül becézni fogod.Adi vagy Alfi..

2021. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
18%

Amerikai vagy olasz genszternevet valassz inkabb,ne ilyen nepszerutlen diktatort. Neh a kutyadon alljanak bosszut az elmebetegek.


Nekem amugy bejon a nev es nagy izmos kutyanal,de en mas vagyok es tulontul imadom a tagbaszakadt orzovedo kutyakat.

2021. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a legtöbb emberben ellenszenvet keltene. Jó megoldás erre ha mondjuk Alfréd lesz a neve. Ugyanúgy ritka név, ugyanúgy tudod becézni is, de senki nem fog elítélni. (+ szerintem cibbonok simán neked mennek ha meghallják a kutya nevét. Ne veszélyeztesd a kutyádat.)
2021. dec. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
25%

legyen a kutya neve góg.


Azért mert jól hangzik ha megkéred ülljön le!


Góg! Ül!

Google

2021. dec. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
23%
Nem, tök jó név. Simán adnám a gyerekemnek is. Nem vagyok olyan ostoba, aki nem tud elvonatkoztatni dolgokat egymástól.
2021. dec. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!