Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik kertes házban laknak, és...

Akik kertes házban laknak, és kutyájuk van, szoktátok sétáltatni a környéken? Ha igen, mennyi időnként?

Figyelt kérdés

2021. dec. 13. 09:14
A kérdező szavazást indított:
Igen, naponta (akár többször is).
Igen, pár naponta.
Hetente max. 1-2 alkalommal.
Ritkábban, mint hetente.
Nem, soha.
65 szavazat
1 2 3 4
 1/37 Vuk-91 ***** válasza:
91%
Amikor kutyám volt, én heti pár alkalommal vittem el a játszótérre a kutyámat, és ez bizony nagyon jó volt.
2021. dec. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
81%

Menj is vele sétálni napi 1x legalább kérdező. Kell a kutyának az új inger, szag, más kutyák társasága. Sok kutya be van zárva egész életében a kertbe, mert h olyan jó nagy és elvan ott a kutya... Hát nagyon nem... Antiszoc lesz szegény, mert nincs semmi új inger stb. Sajnos 90%uk így él.TISZTELET A KIVÉTELNEK!

Ha naponta nem is tudod vinni, akkor legalább hetente 3-4 alkalommal.

2021. dec. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Családi házas környéken lakom, mindenhol kutyák, egyszerűen nem lehet úgy vinni, hogy ne "ordítsanak" végig-hosszig a kerítés mellett, de még előtte-utána is. Persze az enyém se különb, szóval kínszenvedés. Néha persze hagyom kicsit szaladgálni az utcán, villanyoszlopokat megjelölni...
2021. dec. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
94%
Naponta (néha 2 naponta de akkor kb 2 órát) 1, 1,5 órát.
2021. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
74%
Nem! Felénk sajnos sok a kóbor kutya félek, hogy megtámadnának minket akár csoportosan is. Nálunk tényleg hatalmas az udvar, szoktunk futni, labdázni ilyenek.
2021. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%
Falun lakok szinte minden háznál van kutya és ugatnak, nem szólva a sok kóbor kutyáról. Kocsival szoktam kivinni a faluból ott sétálunk mellékutakon 1-2x a héten. Viszont minden nap kiengedem őket az utcára mikor kimegyek az újságért amíg tiszta az utca addig szagolgatnak, jelölgetnek. A hátsó udvarunk erdőre nyílik oda szoktunk lemenni minden nap több órára
2021. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%

Én vinném, de sajnos alig érek rá hogy menjek vele valamerre... pedig normál munkaidős beosztásom van.


#6 amúgy én is ezt tervezem, mivel felénk is van 4-5 kóbor + ugatnak, kerítésnek ugranak stb.


Én is arra gondoltam autóval elvinni, majd ott ráadni a pórázt és mehet a séta.


Nekünk is "kiszökik" ha nyitva a kapu és ott vagyunk, szaglászkodik, szétnéz, de hívásra be szokott jönni, bár szuka kutya, szóval báránytermészetű.

2021. dec. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
61%
Mi csak ritkán visszük sétálni. Övé az egész kert. Ha kirándulni megyünk (pl erdőbe, ahol nem zavar a kutyus senkit), akkor magukkal visszük.
2021. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
82%
Szoktunk menni de ritkán. Nálunk is az egész környék zeng, eleinte mentünk minden nap, de nem egyszer megkaptuk hogy menjünk a fenébe, egyszer elég csúnyán is. Azóta már csak ritkán járunk, de hatalmas a kert (3000nm+), kerten belül játszunk meg szaladgálunk, emellett ők is keresztbe kasul rohannak mindig a kapuhoz, vagy kergetik és ugrálnak a madarak után, vagy egymással játszanak. Ketten vannak, óriás testűek :)
2021. dec. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Visszük, de nem az utcára. Bepakoljuk őket a kocsiba, és kimegyünk az erdőszélre futkosni velük. Így a szomszédok se őrülnek meg az ugatástól.
2021. dec. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!