Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik fehér Yorkie?

Létezik fehér Yorkie?

Figyelt kérdés
Mikor a kutyámat sétáltattam, talkoztam egy nővel, aki megsimogatta, mondta, hogy milyen édes, neki is van egy hófehér Yorkie-ja. Kérdeztem nem Westie, mondja nem nem, hófehér fajtatiszta Yorkshire Terrier. Kicsit furcsáltam, de nem mondtam semmit, hátha csak én nem hallottam még róla.
2010. szept. 7. 11:46
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Rákerestem google-n de csak Biewer Yorkirol vannak találatok, de az sem hófehér.
2010. szept. 7. 11:49
 2/21 anonim ***** válasza:
57%

Nincs.

Amíg nem törzskönyveznek egy kutyát fehér yorkshire terrierként, addig az a kutya nem yorkshire terrier.

2010. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Létezik, a barátomnak is van.
2010. szept. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nah akkor csak jól tudtam. Nem tudom milyen kuytája lehet a nőnek, lehet Yorkie és valamilyen Bichon keveréket adtak el neki fehér Yorkie-ként.
2010. szept. 7. 11:53
 5/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:52


Megkérhetlek, hogy add meg a tenyésztő nevét, aki törzskönyveztette a kutyát?

2010. szept. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

11:52

Komolyan?? És törzskönyves? Nem mutatnál róla egy képet, nagyon kiváncsi vagyok!

2010. szept. 7. 11:55
 7/21 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Nehogy bedőlj a hülyeségnek!

Írj egy elismert tenyésztőnek, és tedd fel neki ezt a kérdést. :-)

2010. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Legfeljebb, ha albínó...
2010. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


"White Yorkie with Purple Flowers jigsaw puzzle by Ravensburger

White Yorkie with Purple Flowers jigsaw puzzle by Ravensburger - This adorable little Yorkie pup looks simply gorgeous set against a background of purple Lavender. Guaranteed to melt the heart of any dog lover, give the little pup a home forever with

£6.99"

2010. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kutyának nem olyan a szőre, mint egy yorkie-nak!

No komment.

Viszont ha mutat nekem valaki az FCI hivatalos fajtabesorolási rendszerében fehér yorkshire terriert, akkor valóban létezik.

2010. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!