Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik fehér Yorkie?

Létezik fehér Yorkie?

Figyelt kérdés
Mikor a kutyámat sétáltattam, talkoztam egy nővel, aki megsimogatta, mondta, hogy milyen édes, neki is van egy hófehér Yorkie-ja. Kérdeztem nem Westie, mondja nem nem, hófehér fajtatiszta Yorkshire Terrier. Kicsit furcsáltam, de nem mondtam semmit, hátha csak én nem hallottam még róla.
2010. szept. 7. 11:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
hát nekem ez elégge Westie-nek tűnik...Szerintem elírták, vagy nem tudom, de ez nem Yorkie.
2010. szept. 7. 12:10
 12/21 anonim ***** válasza:
Most tök mindegy hogy törzskönyvezett,vagy nem.Itt nem arról van szó.Szerintem nem létezik fehér Yorky,de ki tudja.
2010. szept. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mondom, albínó létezHET, de az genetikai hiba.
2010. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

négy fajta Yorki van.

1. Yorkshire terrier

2. Biewer Yorkshire

3. Biro Yorkshire

4. Golddust Yorkshire


A Biewer Yorkik között előfordul hófehér egyed, ami elvileg színhiba és nem továbbtenyészthető, de attól még törzskönyves Yorki. A golddust arany-barnás (hivatalosan cser) színü. A bir Yorkik között is akad fehér.

2010. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
2010. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A 4. linken egy yorkie-máltai keverék van. Ha becsukod az ablakot, ott van a leírásban.
2010. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem létezik. Még akkor sem, ha ezeken a linkeken "fehér yorki" van.

Ezek mind keverékek, vagy egy új fajtának az előszelei.

A yorkinak megvan a standardje, ami ettől ennyire eltér, az nem yorki. Mert az még ok, ha egy yorki fél kilóval túllépi a standerdet, de azért a hülyeségnek is vannak határai:D

2010. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%
Amerikában sajnos már minden színű kutyát tenyésztenek, még ezüst labrador és fehér dobermann is van. Ezek azonban hibás vagy keverék kutyák, csak a divat miatt tenyésztik őket. Egy FCI kiállításon nem indulhatnának.
2010. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A linkeken én inkább egy máltai selyemkutyát vélek felfedezni vagy egy máltai yorkie kombót. A fehér kutyát akarsz vegyél fajta tiszta máltait, alig 2 centivel nagyobb mint a yorkie, és fehér. Játékos kedves nem hullajtja a szőrét.
2010. szept. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
2011. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!