Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez fajtiszta...

Szerintetek ez fajtiszta mopsz kutyus?

Figyelt kérdés

itt a link:

[link]


2010. szept. 7. 14:31
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
jah 7 hetes.
2010. szept. 7. 14:51
 12/28 anonim ***** válasza:

Hát figyu. 10 ezerért nem kapsz még tkv. nélküli mopszot sem. Hatalmasan át lettetek verve.

Hirdetést adott fel a nő, ahol mopszként hirdeti? Mert ha az megvan, akkor esetleg azzal bizonyítani tudjátok, hogy meg lettetek vezetve. Persze ha nincs semmi irat a pénz átadásról....

2010. szept. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell szaporítótól kutyát venni. Reméld, hogy legalább egészséges lesz, és örülj neki, hogy csak egy tizest fizettél érte.
2010. szept. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
kiszoktunk járni a nagykörösi vásárba és ott vettük már nagyo bánon...
2010. szept. 7. 14:56
 15/28 anonim ***** válasza:
Ahan. És már sétáltatjátok is? Csak mert múltkor mentem haza a Balla G. utcán és szembejött velem egy ehhez nagyon hasonló kutyus két lánnal. Még figyeltem is, hogy milyen aranyos kis mopsz keverék.
2010. szept. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Hova valosi vagy? mert egyszer próbálkoztunk vele :D és mi is ketten voltunk :D
2010. szept. 7. 15:00
 17/28 anonim ***** válasza:
Nagykőrösi vagyok.
2010. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
ja akk nem. mi attól egy kcisit messzeb lakunk de az biztos hogy akk ő a tesvérkélye lehetett. mert neki volt még 4 tesója akik ugyanigy néztek ki csak egy árnyalattal sötétebbek voltak.
2010. szept. 7. 15:05
 19/28 anonim ***** válasza:

No mindegy.

A kutyust meg szeressétek :) Meg oltassátok rendesen.

2010. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ez egészen biztosan nem mopsz. De őszintén szólva nem is tudom mit vártál 10 rugóért. Fajtatiszta kutyát csak neves, megbízható tenyésztőtől szabad venni, aki ilyen kutyát akar annak tudomásul kell venni hogy mélyen a zsebébe kell nyúlnia érte. Ha ilyen teljesen megbízhatatlan háttérrel rendelkező kutyát veszel a piacon azzal csak a lelketlen szaporítók működését segíted elő és szinte biztos hogy becsapnak. Egy aranyos keverék kutyust meg ingyen is kihozhatsz menhelyről és azzal ráadásul életet is mentesz.
2010. szept. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!