Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap majdnem elütöttek a...

Tegnap majdnem elütöttek a kutyámat.hogyan fogadjam el,hogy egyszer meg fog halni?

Figyelt kérdés
Nekem ő már olyan mintha a testvérem lenne.szoszerint össze vagyunk nőve. Tegnap majdnem elájultam annyira ideges lettem.es erre felkészülni ,H meghal vmikor kikeszit a gondolat.ez más mint amikor 83evesen meghal egy rokonom.de tudom,H jó élete volt.amit tudok megadok mindent a kutyámnak.de tegnap óta panikolok mint régen amikor apamrol kiderült hogy rákos.hogy lehet erre felkészülni,H meg fog halni? Egyszer egy régi kiskutya halálát végignéztem és hallottam az utolsó lehelletét, hetekig rosszul voltam akkor is lelkileg.de a saját kutyám,ő a mindenem.remelem vki tud biztatot írni.koszi

2021. dec. 29. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet felkeszulni.

De vigyazz ra jobban, lehetoleg ne ussek el soha :)

2021. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem van egy egészséges 5 éves kutyám, Ő a mindenem. Én is néha belegondolok mi lesz ha nem lesz, akkor jól kisírom magam, de ahogy az első válaszoló mondta erre nem lehet felkészülni. Azt kell elfogadni, hogy nem fog örökké élni (sajnos). Nagyon vigyázz a kutyádra☺️
2021. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj előre ezen. Tudom , szörnyű (volt olyan cicám akit altatni kellett betegség miatt, sokáig kísértett az emléke ) De a kutyád érzi rajtad ha baj van , ha pánikolsz: már csak miatta is meg kell próbálni elengedni azt ami egyelőre nem valós baj. Ő is nyugtalan lesz ha te az vagy.
2021. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Pl. ne engedd, hogy az utcán lófráljon szabadon, ezzel már nagyban növeled a túlélési esélyeit.
2021. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Egészséges 5 éves kutya, de már képes vagy sírni, mert egyszer nem lesz...

Menjetek pszichológushoz, könyörgöm, ez nem normális!

2021. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én nem írtam, h 5éves, 11éve van velem és kb. 13éves. minden este kiviszem a ház elé pisilni, mert szoba és kerttiszta, laktunk panelbe is. és nem lófrászik, körbe pisilja a fákat és jön vissza, még a háztól nem is megy messzire. tegnap előtt egy taxis behajtott a feljárónkra hirtelen, szóval nem láthattam előre, hogy majdnem elüti. így teljes az egész sztori, de már nem volt erőm mindent leírni. aki kedvesen válaszolt azoknak köszönöm, már lenyugodtam. aki még itt ilyen témakörben is bu-nkó azzal nem tudok kmit kezdeni, nekik sok jót kívánok, hátha az életükből a gyülöletet el tudják takarítani valahogy. pszichológushoz küldeni mindenkit , nah mindegy. mégegyszer köszi a megértő hozzászólásokért, minden napot ajándéknak fogok fel amit vele tölthetek.:) BUÉK :)
2021. dec. 30. 06:08
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Nyitva volt a kapu? Vagy a taxisnak nyitottátok ki, és úgy került oda a kutya?
2021. dec. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
A 2. válaszolónak írtam, ő az, aki az egészséges 5 éves kutyája miatt sírdogál. (5.komment írója vagyok.)
2021. dec. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, ne vedd rossz néven, de te ijesztően túlérzékeny vagy: miféle gyűlöletről beszélsz?
2021. dec. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!