Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával nagyon nehéz albérlet...

Kutyával nagyon nehéz albérletet találni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 10:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretség nélkül nagyon nehéz.

A saját előtt 2x költöztünk kutyával, a hirdetések 90%-a kutyamentes, a maradék 10-be pedig még embernek sem szabadna laknia akkora putri… viszont mind a 2 végül ismerős lakása volt, a hirdetésbe nagy betűkkel kiemelve, hogy kizárólag állat nélkül, nekem mégis mind a 2 kiadta kutyával.

Mondjuk a mi kutyánk egész nap egyhelyben fekvős, gyerekkoromban viszont volt olyan tündér fajtatiszta agyonkozmetikázott pudlink aki rágta a falat. Na az azért nem gyenge dolog, és a kutyás oldalakra is számos olyan kép felkerül amire én extrém kutyásként is fogom a fejem, hogy nem csoda, hogy nem adnak ki a kutyásoknak sem bútorozott sem bútorozatlan lakásokat.

2022. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ez elég szomorú, hogy a rossz tapasztalatok alapján bélyegeznek meg mindenkit. Az én kutyám nem szőrhullatós fajta és sosem rágja a bútorokat, semmi kárt nem okozna, de elég szívás, hogy így is nehéz lesz albit találni.
2022. jan. 1. 19:24
 13/15 anonim ***** válasza:

Uszkár?

De egyébként kopasszal se találnál.Sokaknak elég maga a tudat,hogy kutya lakna a házban,neki tök mindegy hogy milyen fajta méret vagy korú csak ne legyen.Fog találni más kifogást rá.

De van egy facebookos csoport az a neve,hogy ALBÉRLET GYEREKKEL/HÁZIÁLLATTAL/SZÁMLAKÉPES.

nézz szét itt,én is itt hírdettem.

2022. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! :)
2022. jan. 2. 07:24
 15/15 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.

A tulajnak sajnos a te szavadon kívül semmi garanciája nincs arra, hogy a kutyád tényleg egy mintakutya.

Ott vagy te, egy vad idegen számára aki kutyával keres albérletet persze, hogy nem fogod neki azt mondani, hogy egész nap ugat ha egyedül van, bepisil ha szorong, meg kaparja az ajtót is. Te nem, mert a tiéd nem csinálja, DE ugyan így nem fogja az sem ezt mondani akinek a kutyája pontosan ezt csinálja, hiszen szüksége van a lakásra, a következményeket majd ráér rendezni a kaucióból vagy ilyesmi, az ugye a jövő zenéje.


A tulajok részéről ez orosz rulett, illetve próbálhatnak szűrni pl. fajtára. Szerintem egy kis yorkit előbb beengednek mint egy akármilyen keveréket, gondolván kis öleb, cuki stb… (nekem hosszú évek óta csak keverékeim vannak) de itt vagyok én a falrágó toy uszkár példájával.


Ettől függetlenül én kiadnám bútorozatlanul kutyásnak, ha lenne egy plusz lakásom, amíg meg volt az örökség azt is kisállattal hirdettük meg, de végül ismerős vette ki állat nélkül.

2022. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!