Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogok valaha találni albérlete...

Fogok valaha találni albérletet, kutyával?

Figyelt kérdés

Budapestre költöznénk, van egy kis shih-tzum.

Aki ismeri a fajtát tudja,hogy nem hullik a szőre. Kozmetikázott, ivartalanított, alig ugatott életében és mindig is lakásban élt.

Sürget az idő, 1 hónapja nem találtam még semmit..

Nem tudom mit tegyek :(


2014. aug. 11. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kitartónak kell lenni. Sajnos nem egyszerű kutyával albit találni :/ Bár azon csodálkozom, hogy egy ilyen kis ölebet is elutasítanak :/
2014. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, el..pedig tényleg sosem tett tönkre semmit, tisztább,mint egyes emberek.
2014. aug. 11. 21:23
 3/15 zsuzsabazsa ***** válasza:
Persze, fogsz találni. Nézd meg a hirdetések közt, hogy kisállat vihető rész be van e ikszelve és azokat hívd fel.
2014. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Azok közül egyik sem jó, már néztem mindent, ami létezik..

Alapból nagyon kevés a lehetőség, és általában kicsik a lakások.

2014. aug. 11. 21:30
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék hátha tudtam valamennyit segíteni. :)

Ezek mind olyan ahova vihetsz kisállatot. :)

2014. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, itt is néztem már, de max 70.000-t tudunk szánni a bérleti díjra, ha azt bejelölöm kb semmi nincs.
2014. aug. 11. 21:43
 7/15 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk. :(

Én 2 staffordal keresek albérletet.Felhívtam rengeteg számot, egy helyen azt mondták, hogy kizárólag MEGKÖTVE tarthatok kutyát, még kennelben sem. Namármost, ezek szintúgy lakáskutyák, igazi "plüssállatok", egy hangjuk nincs egész nap.

Máshol a fajtájukba kötöttek bele... "Az a vérengző fajta? Mert ha idejön, feljelentem!" - kezdte ezzel, amikor meg akartuk nézni a házat, és rákérdezett a kutyákra. :(

Kitartás, mi 3 hónapja keressük az igazit, de semmi. Keress türelmesen, végül úgyis sikerül! :)

2014. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Jövő hónapban költöznöm kell az a baj, nem sok időm van már..

Elajándékozni meg nem akarom,mert belehalok.

2014. aug. 11. 21:48
 9/15 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom, de gyanítom, hogy ilyen ingatlan közvetítő irodák nem csak eladó, hanem kiadó kecókkal is foglalkoznak. Menj el az egyikhez (pl. Duna house, több helyen van irodájuk, és egész Budapesttel foglalkoznak, persze van egy csomó más is, de most hirtelen ők ugrottak be), mondd el, hogy mit szeretnél, hol, mekkorát, mennyiért és persze, hogy kutyával mész, és ők felhajtanak Neked egyet szerintem.

Viszont az szinte biztos, hogy a tulaj fog kauciót kérni a kutya miatt (amúgy is szoktak, de így meg pláne), mert a legtöbb ember akinek nincsen kutyája, vagy sosem élt lakásban vele azt hiszi, hogy a kutyától minden szőrös, koszos meg nyálas lesz.

2014. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sürgős, akkor szerintem bútorozatlan lakást keress. Nem tudom vannak-e saját bútoraid vagy tud-e segíteni valaki, de mi így jöttünk albérletbe és akkor nem volt vita azon, ha a kutya tönkretenné a bútort (ami persze esze ágában sincs), meg nem volt egy nagy luxus a lakás, tehát nincs katasztrófa, ha bármi tönkremegy a kutya miatt, mert annak már úgyis mindegy (pl parketta). Tényleg csak annyi volt az albi, hogy fedél volt a fejünk felett, de olcsó volt és jöhetett a kutya is. Persze azóta már újítgattunk a lakáson, amit a tulaj sem bánt. Ha minden kötél szakad, akkor ezzel megpróbálkozhatsz.
2014. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!