Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan, akinek idős...

Van itt olyan, akinek idős kutyája magától örökre elaludt? Hány éves volt?

Figyelt kérdés
Volt bármiféle előjele?

2022. jan. 10. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Angol cocker spániel. 15 évesen, otthon, a kedvenc helyén. Előtte már 4 napja kicsit zihált. Nem evett már rendes kaját, kicsontozott apró húscafatokkal etettem kézből. Még megette az utolsó adagját, és egy óra múlva elpusztult.


Épp egy családi bográcsozás után...

2022. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok. Én állatorvost már nem hívtam akkor. Mindenki tudta, hogy ennyi volt. Szerintem szép halála volt, ott volt az egész család körülötte. Nem volt nyüszögés, vinnyogás, ezért gondolom, hogy nem volt fájdalma. Nem szenvedett. Nem volt rákos s, vahy ilyesmi

Csak elaludt.

2022. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

14,5 évesen, foxi-bc keverék.


Ivartalanításon és oltáson kívül soha nem kellett dokihoz vinni. Kis suketsegen kívül semmi baja nem volt.

2022. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Hannoveri véreb volt, 10 éves. Mondhatni vele nőttem fel, nagyon szerettem. Már a napokban láttuk, hogy rosszul van, gondoltuk hogy kihívjuk az orvost, hogy elaltassa de aztán jobban lett. November 25.-én végleg elment, és én nem voltam ott vele az utolsó perceiben. Megvárta még édesanyám hazaért és úgy halt meg. Befutott sírva, majd együtt sírva átöleltük egymást. A legbölcsebb és kedvesebb kutya volt az életemben.
2022. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
És a legbölcsebb és legkedvesebb kutya egy orvosi vizsgálatot, tisztességes ellátást nem érdemelt meg a "gazdáitól". Szép.
2022. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked mégis mi bajod van 5-ös?

Biztosan rohadtul sokat segítettél most ezzel a kommentel, vagy csak simán be kellett szólni?

2022. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
4-es vagyok. 5-ös, én kicsi voltam, nem volt pénzem, pedig emlékszem hogy sírtam a kutyusért, hogy ne szenvedjen. A szüleim voltak ilyenek, a legtöbb állatunk már halott lenne ha nem vágtam volna hanyatt magam és ordítottam volna, hogy most azonnal vigyék már el az állatot az orvoshoz.
2022. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Rottweiler volt, 10 éves. Járt nála többször az állatorvos az utolsó napjaiban, mert láttuk, hogy szarul van. Kezdett jobban lenni, mi reménykedtünk, hogy akkor lesz még egy kis ideje, erre hirtelen nem ébredt fel a délelőtti szinyálásból

Aztán egy német juhász, 11 éves. Voltak már egészségügyi problémái, az állatorvos egy ideje rendszeres vendég volt nálunk, vagy mi nála, de ennyire azért nem nézett ki rossznak a helyzet, sokszor jobban lett a kezelés hatására. Aztán egyik reggel már nem élt, mire felkeltünk. Pont aznap délután jött volna a doki újra, mert láttuk rajta, hogy kezd megint kicsit visszaesni.

2022. jan. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15 éves német vizsla. Még megvárta, hogy apukám hazaérjen és utána lefeküdt a kedvenc helyére és örökre elaludt.
2022. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!