Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha ugatós a...

Mit tegyek, ha ugatós a szomszéd kutyája?

Figyelt kérdés
A szomszéd hajnali 3:30-kor indul munkába azzal együtt kirakja a kutyákat. A kutyák ez után folyamatos ugatásba kezdenek. Tacsikról van szó, szerintem fáznak+az egyik teljesen vak, így megértem,h minden apróságra ugatni kezd, DE..... De én nem akarok minden reggel 3:30-kor kelni. Beszéltem a szomszéddal. Kértem,hogy tartsa bent a kutyákat, akár egy benti kenelben, így nem tesznek tönkre semmit, vagy felajánlottam, hogy adok szalmát, hátha azért ugat, mert fázik, azzal jól meg lehetne tömni a házát. Az enyémek imádják, ki sem dugják az orrukat, benne hemperegnek. Mindenre nemet mond. Imádom az állatokat, de sajnos ott tartok lassan, hogy ezekre nem tudok szeretettel gondolni :(
2021. dec. 1. 05:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Ezzel nem tudsz mit csinálni, ha elfogadta volna a szalmát semmi biztos, hogy megszünne.
2021. dec. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Én legalább keresem a megoldást, a gazdival ellentétben. Azért gondoltam az ól "téliesítésére", mert nyáron, késő tavasszal és kora ősszel nincs ilyen gond. Ugyanakkor megy munkába, de nem ilyen gyakori az ugatás. Hideg beálltával mindennapos.
2021. dec. 1. 06:43
 3/29 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudsz/tudtok vele mit csinálni, ez a kutyus ilyen.
2021. dec. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Benti kennel megoldás lenne. Egy háztartásban él a nővérével, az ő kutyusa bentiben van, amíg haza nem érnek munkából, csak meg sem akar hallani ez az.... ember.
2021. dec. 1. 07:02
 5/29 A kérdező kommentje:

Kétszer akkora, mint én, ne viccelj már :D

Büdös paraszt nem vagy9k, viszont állatvédőkkel fel fogom venni a kapcsolatot, ha a mai beszélgetésnek sem lesz foganatja.

2021. dec. 1. 07:32
 6/29 anonim ***** válasza:
12%

#6, Akkor fogadj fel két markos legényt, hogy magyarázzák el neki, hogy ne ugattassa a kutyáit! xD

Persze ők mondják azt, hogy az egyik szomszéd néni unokái és szegény néni nem tud aludni; nehogy utána meg téged jelentsen fel, hogy ráküldted őket.

2021. dec. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Remek ötlet, köszönöm az értékes hozzászólást :)
2021. dec. 1. 08:00
 8/29 A kérdező kommentje:
Az előző a hetesnek szólt. Nem szeretnék drasztikus lenni. Nem vagyok idős, még 30 sem, de szeretnék a saját házamban nyugodtan pihenni. Markos legények már ajánlották a segítségüket, de tisztában vagyok azzal, hogy én járnék rosszabbul
2021. dec. 1. 08:02
 9/29 anonim ***** válasza:
36%

Ezzel egy állatvédő nem sok mindent tud csinálni(tulajdonképpen semmi plussz jogköre sincs, egy sima polgár), a jegyzőnek szólj.


A gazdi rakhatna még ugatásgátló nyakörvet is a kutyákra vagy szerezz be te egy ultrahangos ugatásgátlót, amit a kerítésedhez teszel(bár elvileg ezek sokszor nem olyan hatásosak).

2021. dec. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%
A jegyzőnek szólj. Ez a cikk talán segíthet: [link]
2021. dec. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!