Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kifejlett szuka rottweiler...

Kifejlett szuka rottweiler kutyád hány kg?

Figyelt kérdés

Az enyém 50, de ez állítólag a kanok súlya.

Nincs elhízva.



2022. jan. 17. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak állítólag, a hivatalos standard szerint a kanok súlya. A szukád vagy egy ritka kiugró eset, viszont akkor a magassága is nagyobb, vagy túlsúlyos (ami nem csak elhízást jelent, túlsúly= túl sok súly).

Nekem már nincs, de volt egy rottweiler szukám, 39 kiló volt.

2022. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem túlsúlyos, nagyon figyelek rá, ő a lelkem.

Rendszeresen járunk állatorvoshoz, csak annyit mondott: jól megnőtt ez a kutya, mennyi a súlya? Mondom, most mértük itt a váróban a kutyamérlegen, 50. Mondja, nem semmi. Kérdem, de ugye nem kövér? Mondja, nem, nagyon is jól néz ki. Előző kutyámmal is hozzá jártunk, ismer, tudja rólam, hogy elvárom, hogy őszinte legyen, mondja meg, ha valamit rosszul csinálok, mert abból tanulok, nem sértődök meg semmin, nem vitázok, hanem változtatok.

Azért kérdeztem, hátha ez már manapság normális testsúly rottiknál. Az anyja normál súlyú volt, az apja volt elég mekkora.

2022. jan. 17. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

A bordai enyhen kirajzolodnak? Ha nem,akkor tulsulyos.


Enyemen dagadnak az izmok,de a bordai enyhen kirajzolodnak. Sportkutya. Rendes hussal etetve. O

2022. jan. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
41kg, a bordái nem látszódnak, úgyhogy ha vége a hdiegnek én is diétára fogom. 38-39kg között szokott a legjobb kondiban lenni, akkor le sem áll a játékkal és a rohangálással.
2022. jan. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!