Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék egy rottweile...

Nagyon szeretnék egy rottweilert, de sok helyen tiltott vagy korlátozott fajta, én pedig szeretnék sokat utazni vele, netán külföldre költözni. Milyen hasonló fajták vannak? A cane corsora kevesebb korlatozást olvastam, ő milyen alternatívája lehet?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 12:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyi hogy német juhászt nem szeretnék de rajta kívül minden 30+ kgs nagytestű őrző védő kutya szóba jöhet
2022. jan. 16. 12:22
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan rakerestem nyilvan nem hivatalos oldalakon, de sehol nem olvastam cane corsot,vagy rottweilert, mint tiltott fajtat.

Amit akartam javasolni,hogy hasonloan nagyok es orzo vedok, mint a dobermann vagy a kanari szigeteki, esetleg bullmasztiff, na azok tiltolistasak par orszagban, vagy allamban Amerikan belul, de azok sem sok helyen.

2022. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Megveszed a kutyat. Aztan a torzskonyv nelkul elmesz a dokihoz es kevereknek beiratod.
2022. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3: ez eddig szép és jó viszont általában a fajtajelleget hordozó kutyát is altathatják. Az egyik ilyen leghíresebb eset az USAban volt, ott tényleg nem volt az adott kutyában pitbull, de mivel úgy nézett ki elvették a családtól és sokáig kis helyen borzasztó körülmények között tartották, majd elaltatták. A kutyát Lennoxnak hívták, valójában amerikai bulldog-labrador keverék volt és nagy sajtó visszhangot kapott az ügy, a család is és azt hiszem híres emberek is kiálltak a kutyáért és mindent megtettek hogy visszakerülhessen a gazdáihoz de nem sikerült
2022. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!