Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon beverte a...

A kutyám nagyon beverte a fejét. Kell aggódnom annyira, hogy a 200km-re lévő ugyeletre vigyem vagy eleg, ha figyelgetem?

Figyelt kérdés
Játszottunk es nekiütötte a fejét véletlenül a kutyahaznak, ráadásul az élvédő részébe. Sérülést nem látok rajta, nem is sirt, csak meglepodott es szaladt tovabb. De mindent tulaggodok. Induljunk vagy elég ha figyelgetem és reggel elviszem dokihoz, ha baj van?
2022. jan. 20. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem lesz semmi baja. Enyém betonfalnak rohant neki elég gyorsan. Megrázta a fejét és ment tovább. Azóta is él virul.
2022. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

200 km?

Wow.

Hol laksz, az antarktiszon?

2022. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Az enyém anno agyvérzést kapott így
2022. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Szédül? Rosszul van? Változott a viselkedése? Ha nem, akkor túltolod az aggódást.
2022. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem látsz semmi furcsát rajta, akkor nem lesz gond.

Amúgy a kutyák meg úgy általánosságban az állatok masszívabban vannak összerakva, egy ilyen fejeléstől egy ember valószínűleg agyrázkódást kapna (ami halálos is lehet, ha nem kezelik megfelelően), a kutya meg csak megrázza magát és megy tovább.

2022. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
95%
Figyelgesd, de ha nem szédül, nem hány, akkor nem lesz baja. A miénk egyszer még kiskorában valahogy az egyik lépcsőfokba verte be a fejét, jó nagyot koppant. Mi is megrémültünk, de nem lett baja. 16 évig volt velünk.
2022. jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mályiban lakok, véletlenül mellényomtam, 100 km akart lenni. 10-ig van ügyelet Miskolon, utána csak Nyíregyházán, legalábbis én több helyről kapott infó alapján igy tudom.

Most felkeltem megnézni, aludt, de ahogy felkeltem egyből felpattant ő is (ő ilyen), jó kedve van, olyan mint bármikor máskor. Adtam neki egy pár falat kaját is, hogy lássam van-e étvágya, az is rendben van. Most már visszafeküdt aludni. Azért ijedtem meg, mert hatalmasat koppant és megiscsak a fejéről van szó. De remekül van szerencsére:)

2022. jan. 21. 02:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyus, kérdező? Ugye nem lett semmi gond?
2022. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem lett semmi gond! Másnap még kicsit aggódtam, de napkozben tudtam legalább, hogy van doki és egyből tudom vinni, ha baj van. De minden rendben szerencsére! Köszönöm az érdeklődést!
2022. jan. 24. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!