Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire jó a BH vizsga?

Mire jó a BH vizsga?

Figyelt kérdés
Mire tudom használni? Mihez kell? Mikor szükséges megcsinálni, hol van ennek jelentősége?

2022. jan. 23. 14:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, egy családi kutyával nem a 60 pontos vizsga jellemzően a cél. Ott ha ferde, ha lemarad, ha plusz vsz van, akkor lesz egy nagyon jó vagy jó teteje BH vizsga. Ha a kutya minden feladatot megcsinál, nem lehet megbuktatni. A többség így csinálja. Ebben az esetben nem kell rá sok hónap, de még sok hét sem, hogy valaki felkészüljön rá. Ezért mondom, hogy ez a vizsga egyáltalán nem magas szintű engedelmes munka.

Aki meg IGP-zni akar, az úgy is éveket tesz a kutya tréningjébe, ott a BH vizsga csak a szükséges és kötelező rossz.

2022. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pl azèrt csináltam meg, mert a kanom tenyészértékét növeli. Mindjárt jobban mutat, hogy a kutya nem csak x mennyiségü champion cimmel rendelkezik, hanem a fejében se csak káposztalé van. :)
2022. jan. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!