Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet hogy meghalt a...

Hogy lehet hogy meghalt a kutyám és én mégsem tudok sírni? Nagyon szerettem!

Figyelt kérdés
Addig ment a sírás amíg élt és szenvedett. Majd megőrültem hogy úgy kell látnom, valószínűleg fájdalmak közt, kínlódva és az állatorvost is nagyon nehezen értem el aki végül kijött és egy gyors állapotfelmérés után megszabadította még egy kevés szenvedéstől. Már nem volt sok hátra. Azóta nem tudok sírni, nem tudom gyászolni.. inkább letaglózva, megbénultan érzem magam. Mint aki nincs magánál. Egész nap csak gubbasztok, nem érdekel semmi, nincsenek gondolataim, csak az emlékképek kísértenek az utolsó napról. Ő volt nekem a világon a legfontosabb és még csak meg sem tudom siratni.

2022. jan. 23. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Mindenki máshogy dolgozza fel, ne érezd szarul magad emiatt. Még friss a dolog amúgy is szóval semmi olyasmi nincs ami miatt szégyellened kell magadat
2022. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom :-(

Jönnek majd azok a könnyek - és az talán enyhít a szomorúságodon -, most bénult vagy és te most így gyászolsz.

2022. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szabály arra, hogy hogy kell érezned magad a kutyád halála után. Van aki egész nap sír, van aki letaglózva gubbaszt és van aki

nem is foglalkozik vele. Mindenki máshogy dolgozza fel a dolgot.

2022. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd sírsz, vagy nem. Ez még eleve egy ilyen sokkos állapot. Én nem sírtam, mikor a hírt kaptam, viszont mikor hazamentem, apum ásta a gödröt és tudatosult bennem, akkor utána egy hétig folyamatosan. Az is lehet, hogy már nem fogsz.
2022. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Amikor meghalt Anyukám, nem tudtam sírni... annyira le voltam sokkolva. Először akkor sírtam, amikor a temetés előtt a bátyám beszólt nekem valamit, és attól már tudtam sírni, de az se volt az igazi. Először akkor eredt meg a könnyem igazán, amikor a koporsót a ravatalra tették a szemem láttára. Akkor ért utol a sírás része a dolognak. Ha nagyon szeretsz és féltesz valakit, annyira sokkoló lehet az elvesztése, hogy az idegrendszered még nem tud síró állapotba kerülni egy ideig. Majd ha eltelik pár hét vagy pár év, megérkezik a sírás is. Őszinte részvétem!
2022. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem foglald el magad valamivel inkább, aztán meg ha akarnak, had jöjjenek majd a könnyek.

Anno valamiért én se könnyeztem meg nagyon a kutyám halálát, csak nekiálltam ásni a gödröt és közben elmélkedtem róla. Mindenki másképp csinálja

2022. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Mikor meghalt a legjobb barátom, első nap én sem tudtam sírni, nagyon furcsa volt. Másnap már hisztérikusan, mikor felfogtam hogy mégis mi történt.
2022. jan. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!