Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A menhelyeken megbízhatóan...

A menhelyeken megbízhatóan végzik el az ivartalaníitast? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm az egyik menhelyen, aki el tudná intezni, hogy ingyen ivartalanítsák ott a kutyámat, állítólag jó a doktornő, nem volt még rá panasz. Most 5 hónapos a kuytus, ha most nem csinalájuk meg ott, akkor várnunk kell mert most sajnos nem telik rá, pedig én az első tüzelés elött szerettem volna. Szerintetek inkább várjak pár hónapot és csináltassuk meg rendelőben, vagy csináltassuk meg ott ingyen?
2010. szept. 9. 17:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, ha mar annyi menhelyes kutyat kivittek volna, ahany "es akkor egy menhelyes kutyatol veszed el a lehetoseget" irkalo van itt, mar uresek lennenek a menhelyek -_-!
2010. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

én írtam ezt és menhelyes kutyánk, mentett és utcán talált kutyánk is van ;)


és nem tudom, hol éltek, de ti menhely közelében még nem jártatok, NEM végtelen a pénz!!! van , hogy egy kutyának várnia kell ivartalanításra...sőt, mi pl olyan menhelynek adakozunk, akik a helyi tévében KAJÁT kérnek, annyira nincs mit költsenek (még nem kaphatnak 1%-ot sem, mert nem olyan régi az alapítvány) ..fél kg kutyaeledelnek szoktak örülni...


kérdező, neked meg javaslom, hogy nézz utána az akcióknak, van ahol önköltségi áron 3-5000 Ft-ért ivartalanítanak állatot....befogadtad, tudnod kellett, hogy ez költséggel jár, bár gondolom, ha ilyen smucig vagy az oltások egy részére sem fog jutni

2010. szept. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Mekkora egy bunkó vagy ember, mostmár tényleg felhúzol! Képzeld megvan a kuytának az összes oltása, fereghajtva van, bolha és kullancs elleni szer és szuperpémium táp!

Nem hiszem, hogy bármelyik kutyádnak ilyen dolga van, mint neki !

Ha nem ismered a körülményeket ne pofázz, ha tudni akarod, bár semmi kötod hozzá, az egyik családtagom kórházba került két hete, azóta háromszor kellett megműteni, kórházi költségek, gyógyszerek. Ha még ilyen körülmények között is az jár a fejemben, hogy az utcáról befgadott, keverék kutyám minél hamarabb ivartalanítva legyen, akkor tényleg én vagyok a rossz, sőt mindjárt állatkínzó is leszek. Mennyire undorodom az ilyen beteges idióta sznoboktól ! És nálunk nem 3000 forint az ivartalanítás, hanem 20 körül kezdődik, ezzel elérultad, hogy a te kuytáid nincsenek ivartalanítva, másképp nem modnanál ilyen hülyeséget, hogy 3 ezer.

2010. szept. 10. 08:59
 14/17 A kérdező kommentje:
ja és képzeld sokat jártam már ezen a menhelyentudom ,hogy mennek ott a dolgok, MINDEN kutyát ivartalanítanak, többszor vittem kaját, pénzt, segítettem is. Többekközt ezért is ajánlottak fel ezt nekem, mivel tudják, hogy milyen helyzetbe került most a családom.
2010. szept. 10. 09:16
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A menhelyeknek sokszor kajára sincs pénzük, az adományokból gazdálkodnak. Te meg ingyenélőként meglopod azt a kevés adományt is, hiszen a doktornőt az adományokból fizetik, szép mondhatom.
2010. szept. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mennyi álszent ember van itt...
2010. szept. 10. 10:43
 17/17 anonim ***** válasza:

csillagszikra, szoktam olvasni a valaszaidat, leginkabb azert, mert erdekes a neved. De.

Szerintem, mielott leingyenelozod a kerdezot, olvasd at a legutobbi irasat.

Btw, ha van menhelyes ismerose, aki felajanlotta, es ezenkivul aggodik azert, hogy a kutyaja vajon ingyen is megkapja-e azt, amit amugy rakoltene, ha nem lenenek csaladi-anyagi gondjai, azert annyira nem lehet rossz ember.

Szerintem.

2010. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!