Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek nagy testű kutyája...

MME kérdése:

Akinek nagy testű kutyája van! Megbízhatóan fent marad a kutyacipő futás, játék közben is?

Figyelt kérdés
Milyen típusút vettetek?
2010. nov. 28. 22:55
 1/5 A kérdező kommentje:

És van még egy problémám, lemértem a lábát, a mancs mérete:

- hosszában: 8,5 cm

- keresztben: 6-6,5 cm


Ehhez képest a két közel álló méret:


a)

- hossza: 7 cm

- keresztben: 6,5 cm


b)

- hossza: 9 cm

- keresztben: 8,5 cm


A kicsi, gondolom, nem túl jó, választás, de a nagyobb nem fog lecsúszni? Hogy választottatok?

2010. nov. 29. 15:40
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Minek rá kutyacipő ?!
2010. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Húhh, megint jöhet a vita...


Azért, mert a tavaly előtti és a tavalyi tél kínszenvedés volt neki. Nem tudtam vele dolgozni, nem tudtam rendesen sétáltatni, nem tudott futni, így kábé minden öröme elveszett. A hó ugyanis beletapadt a mancásba, és kökemény golyókká állt össze. Fentebb látod a kutyám mancsának a méreteit. Most gondold el, hogy nem egyszer öklömnyi hólabda alakult ki a talpában. Jó, hogy nem törte el az ujját. Gondolj bele, hogy milyen érzés úgy egyáltalán járni, hogy valami izomból szétfeszíti a lábujjaid, és ez a valami egyre csak nagyobb és pokolibb lesz. Vagy gondold el, mennyire tönkrevágja az ízületeit, hogy idővel a fél talpára lefelé púposodó hótömeg ragad szilárdan, és ezért a mancsa szélén tud csak állni. Próbáld ki, járj úgy egy magas talpú papucsban, hogy a lábfejed kifordítod belőle, és a külső talpéleden jársz.

Ha szerinted ez nem állatkínzás, akkor neked tutira nem való kutya.


Ha tudsz, térj vissza a kérdésre, és válaszolj, ezt megköszönöm :)

2010. nov. 29. 22:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Most már nálunk is kapható a fressnapfban a RUFFWEAR grip tex kutyacipő. Nektek valószínűleg elég lenne egy S-es méret (ami 6,4 cm széles mancsra jó), de mivel nem írtál pontos méretet ez nem biztos.


Drága, viszont nagyon jó!


Én a netről rendeltem még tavaly (így olcsóbban kijön) és csak jó tapasztalatom van vele. Sem futás, sem játék közben nem esik le, pedig 6.2 cm széles a labim lába.


Remélem segítettem!

2010. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


Remélem tényleg beválik, mert ha kidobok 18.000 Ft-ot...!


Garancia van rá egyébként? Van, aki havonta veszi a kutyacipőt, mert elkopik. A kutyám hatalmas vágtákat mutat be, és úgy ugrál mint egy gazella :D Próbára teszi.

2010. nov. 30. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!